Bayan Çanta Modelleri ve Fiyatları 2021

Modada Meksika rüzgarı

Yeni sezonda file çantaların en büyük rakibi olan ve eski tip pazar çantalarını anımsatan tasarımlar günlük kombinlerinizin yeni tamamlayıcısı olacak.

Genelde pazarlardaki kullanımıyla bilinen Àle çantaların yüksek moda sahnesinde yer almasıyla birlikte modaya bakış açımızın değiştiği bir sezon yaşıyoruz.

Bu Àle çantaların en güçlü rakibi ise ilkbahar yaz sezonunda çizgili desenler ve canlı renkleri ön plana çıkaran ĉtalyan markası Tepito Milano’nun çantaları. 1990’li yıllarda Meksika pazarlarında kullanılan çantalardan ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, yazın sımsıcak enerjisini sokağa taşıyor.

Bayan Çanta Modelleri ve Fiyatları 2021 ResimleriMilano’da üretilen Tepito çantaları, Meksika’dan gelen kumaşları ĉtalyan derisiyle bir araya getirerek hem etnik hem de modern bir çizgiyi aynı potada eritiyor. Markayla özdeşleşen en belirgin tasarım renkli dikey çizgiler olarak karşımıza çıkarken, yerel bir Meksika pazarından alınmış görünümü uyandıran vintage logo ve çizimlere sahip modeller de dikkat çekiyor.

Üç farklı boyunun olması herkesin zevkine ve ihtiyacına göre seçim yapmasını kolaylaştırırken, özellikle bahar ve yaz kombinlerinize canlı renkleriyle hareket katacağı kesin. Eskiye yeni bir yorum katarak onu işlevsel kılan, bunu yaparken de özellikle sokak stilinin nabzını yakından tutan Tepito Milano çantalarına Beymen mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz