Mangomini şort modelleri

Mangomini şort modelleri, kalın kumaşlar ile desenlenmiş, kış ayların da da şort giyilebileceğini bize göstermiş. Ağırlıklı olarak kahve ve tonları hakim iken diğer tüm renkleri de görmek mümkün.

 Mangomini şort modelleri kemer ile tamamlanabilmesi adına geniş ve dar kemer bölümleri içeriyor. Şöyle ki kalın kumaş ile tasarlanmış, sütlü kahverenginde bir şort ile karşılaştığınızda üzerinize hemen krem rengi bol bir ince kazak giyebilir ve salaş bir görünüm ile kemerin üzerine çıkarabilirsiniz. Yaz ayları için ise ince kot kumaş ile tasarlanmış mini kot şortlar dikkat çekiyor. Mango da aldığınız bir ürünü nasıl kombinleyeceğinizi düşünmek için pek vakit ayırmanıza gerek yok, katalogları ve internet sitesinde tanımladığı kombinler oldukça kullanılabilir ve şık.

Mangomini şort modelleri, kış aylarında çorap ve uzun hırkalar ile de tamamlanabilir, bu oldukça şık bir görüntü sergileyecektir. Bir kombin örneği yaratabiliriz. Kalın kot kumaş ile tasarlanmış bir mini şortu krem rengi veya sütlü kahverengi uzun bir hırka ile tamamlayıp, yine kahve tonlarında bir çizme tercih etmek oldukça şık bir kombin yaratmak olacaktır. Fakat tercih edilen çizme uzun olmamalıdır. En fazla uzunluk bilekten yarım santim kadar belirlenmelidir. Mango da şıklık her mevsim çok güzel, sizde mango ailesine katılın, tarzınızı koruyun.

Mangomini şort modelleri ResimleriYorum Yaz