Yaz Geldi Şortlar Foraa:)

Yaz sezonunun olmazsa olmaz giysileri  arasında olan yazlık şortlar bu sene kot şort modelleri ile kısa kumaş şortlarla harika tasarımlar ortaya çıkarılmış.İddalı ve birbirinden farklı model ve şıklıkta tasarlanmış kot şortlar bu yaza damgasını vuracak. Sıcak ve bunaltıcı sıcakların vazgeçilmez giysisi olan bayan şort modelleri bu sezonda rengarenk diyebiliriz. Bayan yazlık şort modellerinde hemen her bayan renkli şort modellerini tercih edecek. Başta yeşil , sarı , kırmızı , mavi renkler olmak üzere daha da fazla renk seçeneğini bulabileceksiniz. Birçok ünlü markanın koleksiyonlarına göz attığımız zaman bayan yazlık şort modellerinde kemer detayların ön plana çıktığı görmekteyiz.

Yaz aylarında sıcaklardan kurtulmak istiyorsanız eğer mutlaka bayan yazlık şort modellerine mutlak bakmalısınız.Bayan şort modellerini sadece dışarıda değil artık günümüzde ev içerisindeki zamanlarımızda bile günlük kıyafetlerimiz arasına bile girdiler. 2014 yılında fazla kısa bayan şort modelinden hoşlanmayan bayanlarımız için modacıların tasarımlarında yazlık bayan uzun şort modellerine de yer vermişlerdir.

2014 yılının trendi sayılan yazlık bayan kot şort modelleri yırtık tasarımlarıyla genç kızlarımızn en beğendiği modeller arasında. Zaten hemen her bayanın giysi dolabında birkaç tane bayan yazlık şort modelini görmek mümkündür. Sağlığına önem veren bayanlarımız için tasarlanmış keten kumaştan şortlar ayrıca ,çiçek desenli modeller , püsküllü şortlar  ve daha farklı tasarımlar yeni sezonda sizleri bekliyor.

yazlık bayan şort modellerini ince bir penye , atlet ve body ile altına giyeceğiniz sandaletlerinizle çok rahat kombin yapacaksınız ve modern bir görünüm yakalayacaksınız. Bayan yazlık şort modellerinde kanvas şort modellerine bakmayı da ihmal etmeyiniz. Cepli modellerini de görünce çok beğeneceksiniz deriz. Bizim bu sezon favori rengimiz turucu renk şortlar size de tavsiye ederiz.

Yaz Geldi Şortlar Foraa:) ResimleriYorum Yaz