Kısa şort modelleri

Yaz aylarını yaşamaya başladığımız şu günlerde sıcak ve bunaltıcı havaların etkisini azaltıcı ve serin tutan ince ve kısa kıyafetler tercih ederiz. Bu kıyafetler içinde son yılların popüler parçalarından olan şortları görmeye devam ediyoruz.

Bu sezon kısa şort modellerinde daha çok bermuda modeller ve çok kısa kalça altında biten modelleri görüyoruz. Ayrıca şort modellerinde öne çıkan bir başka detayda renkli ve desenli modellerin ön plana çıkması ve şort modellerinin oldukça hareketli ve enerjik görünümlerde olması. kısa şort modellerini bu yaz salaş t-shirtler, kolsuz veya uzun kollu gömlekler, şifon bluzlar ve şık bluzlarla kombinleyerek kullanabilirsiniz. İlkbahar ve sonbahar mevsimlerinde ise deri ceketler, blazer ceketler ve tüvit ceketler uzun kollu salaş bluzlar kısa şortlarla oldukça uyumlu görünen parçalardan. Kış mevsiminde de kısa şort modellerini tercih edebilirsiniz. Kombinlerken kısa montlar ve salaş kazaklar hoş kombinler oluşturmanızı sağlayacaktır. şort modellerinde ayrıca dantelli modeller de oldukça popüler şort modellerinde geçtiğimiz yılın trendi bu yılda devam ediyor. Ayrıca kısa şort modellerini kombinlerken bu sezon yapmamanız gerekenler detaylar şortlarla külotlu çorap ve tayt asla kombinlemelisiniz ve düşük bel şort modelleri deyılında son derece demode şort modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Şort tercih eden bayanlar mümkünse ince bacaklı ya da kilo sorunu olmayan bayanlar olmalıdır. Eğer bacaklarınızda yağlanma sorunu varsa daha uzun olan bermuda şort modellerini tercih edebilirsiniz. Bu sezon kısa şort modellerini günlük olarak sokakta ya da gece gezmelerinde,  partilerde ister spor isterseniz de şık parçalarla kombinleyerek tarz görünebilirsiniz. kısa şort modellerini sizler için hazırladığımız galerimizde bulabilirsiniz.

Kısa şort modelleri ResimleriYorum Yaz