Bayan şapka modelleri 2015

Bayan şapka modelleri kullanacağınız mevsime göre farklı modeller içerecektir. Bu anlamda mevsim şartlarına göre bayan şapka modeli seçmek özellikle stil sahibi bir bayan için son derece önemli. Hem gündemi takip etmeli hem de kendini modaya uydurabilmeli. Bu nedenle bayan şapkalarında seçim yaparken mevsimlere dikkat. Yaz aylarında daha çok hafif şapkalar kullanılıyor. Bu anlamda spor ya da hasır kumaşlı modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak kış aylarına gelindiğinde daha kalın kumaşlar kullanılabiliyor. Kaşmiri kadife, yün hatta polar kumaşlar bile bayan şapka modellerinde yer alabiliyor. Kış aylarında olduğumuza göre kışlık bayan şapka modellerinden bahsedelim.

Bayan şapka modellerinde en sevilen modellerden bir tanesini yünlü modeller oluşturuyor. Son zamanlarda eskiden kullanılan kıyafetler ve modeller oldukça moda. Elbette buna bayan şapkaları da dahil. Eski, yuvarlak kesimli yün şapkalar özellikle soğuk kış günlerinde başınızı hem ısıtacak hem de stilinizi yansıtacaktır. Bu nedenle özellikle genç ve spor kıyafetleri seviyorsanız yünlü bayan şapka modellerini kullanabilirsiniz. Bunun dışında unisex kullanılabilen polar ya da yünlü modelleri de deneyebilirsiniz.

Gelelim biraz daha tarz gerektiren modellere. Bu modeller biraz daha abiye havası verilen yuvarlak, kavisli modeller. Eğer şık bir ceket kullanıyor ve bir gece dışarı çıkıyorsanız bu tarz modelleri kullanabilirsiniz. Görsellerimizde de bunun için bazı örnekleri görebilirsiniz. Özellikle kaşmir ve kadife bayan şapka modelleri bu anlamda en iyi seçim olabilir. Siz de stilinizi yansıtmak istediğinizde ya da biraz değişikliğe ihtiyaç duyduğunuzda bu tarz bayan şapkaları kullanabilirsiniz. Bayan şapka modellerinde kullanacağınız yere ve kıyafete göre seçim yapmanız gerekir. bu nedenle kombinleriniz çok önemli.

Bayan şapka modelleri 2015 Resim Galerisi

Sonraki Bayan şapka modelleri 2015 Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

 

Yorum Yaz