Bayan Şapka Modelleri

2014 yılı yaz aylarının yaklaşması ile yazlık giyim ve yazlık aksesuarlarımızın hepsi dolaplarımızdan çıktı. Yaz aksesuarlarından olan  şapkalarımız bu sezon çok  tercih edileceğe benziyor. Sezon trendleri arasında sayılan bayan yazlık şapka modellerine mutlaka göz atmalısınız deriz. bayan yazlık şapka modelleri ile bu yaz çok rahat edeceğiz bunaltıcı yaz sıcaklarından yüzümüzü ve  kendimizi koruyacak ve şıklığımızı yazlık şapkalarınızla tamamlayabileceksiniz. Şapkalar bu sene oldukça trend olacak.  Bayan yazlık şapka modellerinde bu yaz fötr şapkalar , melon şapka modelleri ön plana çıkacak gibi gözüküyor. Hemen her kıyafetinizle kombin yapabileceğiniz bayan yazlık bayan yazlık şapka modelleri ile çok rahat edeceksiniz.

Yaz aylarının vazgeçilmezi sayılan hasır şapkalar, farklı kovboy şapka modelleri ile spor ve modern görüneceksiniz ve kendi tarzınızı yaratacaksınız. Yazlık şapka modelinizi seçerken mutlaka yüz şekline uygun bir model seçimi yapmalısınız. Yaz aylarının en büyük dostu yazlık şapka modelleri olmaktadır. Bu sezon yazlık bayan şapka modelleri çok farklı tasarımlar ile sizleri karşılayacak. Özellikle plaj ve kumsallarda retro şapkalar bu sezon gene ön planda. Fransız modeli dediğimiz şapkalarınızla çok şık gözükeceksiniz.

Bayan yazlık şapkalarda  genellikle bu sezon açık tonlar ağırlıkta olacak beyaz en ağırlıklı kullanılan renk olduğunu da sakın unutmayınız. Bu sezon özellikle çiçek desenler çok trend olduğundan yazlık bayan şapka modellerinde de çiçek desenli  yazlık bayan şapkalara sıkça rastlayacağız. Bayan yazlık sapka modelinizi sakın denemeden kesinlikle almamalısınız. Her yüz şeklini farklı tarzda şapka modelinin yakıştığını düşünmelisiniz deriz.

Bayan Şapka Modelleri ResimleriYorum Yaz