Şal modelleri 2015

Şal, her zaman kullanılabilecek bir malzeme olduğu için ister yaz aylarında isterseniz de kış aylarında her zaman tercih edebileceğiniz bir aksesuardır. Hem kapalı hem de açık bayanların son zamanlarda şal modellerine gösterdiği ilgi pek çok modacının da yeni tasarımlar hazırlamasına neden olabiliyor. Bu anlamda farklı tarzlara hitap edebilmesi adına farklı modeller üretilebiliyor. Kapalı bayanları şalı genellikle başörtüsü olarak kullansalar da kış ayları nedeni ile boyunluk ya da atkı olarak tercih edebiliyorlar. Açık bayanlarda da durum aynı. Peki bu yılın şal modellerinde neler var? Tasarlanan son modellerde genellikle tek renk modeller geniş bir hayran kitlesine sahip diyebiliriz. Bu anlamda hem genç hem de orta yaş pek çok kadın tek renk şal modellerini kullanmayı seviyor.

Tek renk modeller koyu ya da açık, canlı ya da pastel tonlarda geniş bir model yelpazesi sunduğu için de her zevke uygun şal modeli görmek mümkün. Bunun yanı sıra şal modellerinde kullanılan kumaşlar da yazlık ya da kışlık seçimleriniz için önemli. Kış aylarında içinde olduğumuz için sezonun en çok pamuklu ya da yünlü tasarımları ilgi görüyor. Son derece kullanışlı ve koruyucu olması nedeni ile bu modeller kış aylarının vazgeçilmezi. Bunun dışında yaz için de daha ince hatta şifon kumaşlar tercih ediliyor.

Şal modellerini kombinlemek için kullanabilirsiniz. Bu anlamda tişört ya da gömleklerinizle seçtiğiniz bir şal modelini kombinlediğinizde hem kıyafetinizi farklı bir görüntü kazanacak hem de şık olacaktır. Bunun yanı sıra tarzınıza uygun modeller de sizin için kullanışlı bir aksesuar olabilir. 2015 şal modellerinde tek renk modelleri beğenmediyseniz desenli modelleri de kullanabilirsiniz. Şal modellerinde dikkat çeken bir ayrıntı olan püskül ya da lazer kesimler de seçimlerinizde yer alabilir.

Şal modelleri 2015 Resimleri 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz