Sarar Eşarp Modelleri

Sarar eşarplar da genellikle hareketli ve canlı birkaç desenin bir arada tasarlandığını görmekteyiz.Eşarp kenarındaki kontür çizgisi eşarp modellerine ayrı bir hava katmaktadır. Sarar eşarp modellerinde puantiyeler , ekose , kazayağı ve geometrik desenler çok mükemmel tasarlanmış diyebiliriz.

Şimdiden Sonbahar Kış Eşarp Koleksiyonu‘na hanımların ilgi göstereceğini söyleyebiliriz.Sarar eşarpların bir özelliği de %100 ipek kumaştan üretilmesidir. Sizlerde şıklığınızı sade bir etek ceket takımınızın üzerine hareketli desen çizimleri bulunan Sarar eşarp modellerinden birini seçerek tamamlayabilirsiniz.  Ayrıca eşarplardaki ipeksi zarif duruş ile mükemmel bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Sarar eşarp modellerinde renk geçişlerini ön planda tutmuştur. Sezonun en sevilen desenleri arasında olan Leopar , şal desenler bayanlarımız tarafından çok beğeniliyor. Neon renklerinde bulunduğu koleksiyonunda kış renklerinden sayılan bordo renk en can alıcı desenlerle adeta bütünleşerek eşarp tasarım harikası olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlerde kıyafetlerinize uygun bir eşarp modeli arıyorsanız Sarar’ın eşarp modasını keşfetmelisiniz deriz. Sarar  başladığı farklı ebatlarda ve modellerdeki eşarplarıyla da modaya adeta yön veriyor.Kullandığı orijinal desen, renk ve kumaş seçimi ile tartışmasız tesettür sektöründe izlenilen eşarp markaları arasındadır.

Birbirine uyumlu tasarımların yer aldığı koleksiyonunda birbirine zıt olan renklerin kullanıldığı modellere de mutlaka göz atmalısınız. Sarar adını çok iyi ispatlamış olan ve kalitesinden hiç ödün vermeyen bir marka olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Gerçekten kapalı hanımlar için çok güzel ve özel eşarp modelleri vardır.

Her alana uygun eşarp modelleri bulabilirsiniz. Sizin zevkinize ve elbisenize uygun eşarp modelini bulmakta zorlanmayacaksınız. Çünkü Sarar eşarp modellerinde çeşit fazlası var. Siz de bu yılın gözdesi olan ve herkesin dikkatini çeken eşarp modellerini Sarar markasında görmelisiniz.

Sarar Eşarp Modelleri ResimleriYorum Yaz