Fular modelleri

Elbiselerinizle uyumlu kullandığını aksesuarlar sizin her zaman daha şık olmanızı sağlayabilmektedir. Bu nedenle tercih ettiğiniz çanta, ayakkabı gibi detayların yanı sıra takılar, değişik fular modellerini kullanarak da farklı görüntü yakalayabilirsiniz. Hem mevsim şartlarına uyum saylayabileceğiniz hem de senenin son modası olan fular modelleri de bu anlamda işinizi çok yarayacak materyallerden bir tanesi. Geniş yakalı bir bluz giydiğinizde her ne kadar bluzunuz sade olsa da kullandığınız dikkat çekici bir fular modeli ile elbisenizi anında değiştirebilirsiniz.

Yeni sezon için hazırlanan en şık fular modelleri 2014’te çok sevilen ve pek çok kadının da kullandığı neon renkler içeriyor. Mavi, yeşil, pembe tonlarında görebileceğiniz bu modeller farklı desenlerle işlenerek de daha abartılı ya da sade olabiliyor. Klasik ya da spor kıyafetlere kolaylıkla uyum sağlayan fular modelleri seçtiğiniz tarza özgü bağlama şekliyle de hem tarzını yansıtmanızda hem de şık bir kıyafet tasarlamanızda size yardımcı olabilir. Bu anlamda pek çok spor kıyafetin fular modellerinden bir tanesi ile tamamlandığı görebilirsiniz. Bu yıl çok kullanılan saten ve şifon kumaşlarda fular modelleri 2014 yılının en çok beğenilen birkaç modelleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra renkli ya da sade renk seçim yapabileceğiniz bu modeller sonbahar- kış katalogları için daha koyu renkler içerebiliyor.

Fular modellerinin bu yılki kullanım şekillerinden bir tanesi de salaş modeller. Sade bir tişört ve kot giydiğinizde uyumlu fular modellerinden bir tanesi ile kombinleyebilirsiniz. Bu hem kıyafetinizin sade ve sıradan görüntüden kurtaracak hem de daha şık olacaktır. Sonbahar- kış sezonu için tasarlanan spor fular modellerinde daha çok koton kumaşlar kullanılıyor. Hem havanın etkisini azaltmak hem de şık görünmek istiyorsanız farklı bir seçenek olarak fular kullanabilirsiniz.

Fular modelleri ResimleriYorum Yaz