şal modelleri

Yaz kış her sezon bayanlar tarafından tercih edilen şal modelleri 2013 modasında stilist ve tasarımcıların renkli tasarımlarıyla daha sık tercih edilecek. Markalar mağazalarda bayanlara özel olarak hazırladıkları şal tasarımlarında, özgün ve tek tasarımlara yoğunlaşmış. Sizler için hemen her markanın şal modelleri butiklerini inceledik. Tasarımları tek tek sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yeni sezonda yine kırmızı renginin rolü büyük. Her markanın şal butiğinde bu rengi görmek mümkün. Daha çok parlak ve uzun olan şal modelleri bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Kimi bayan modasını ortaya çıkarmak için bu şal modelleri arasından iki tercihi birden yapıyor. Hem kırmızı rengi, hemde siyah rengi seçerek bu iki ince şalı giydikleri elbisenin üzerine tercih edebiliyorlar. Aslında şal modelleri modasında da farklı olmak ayrıcalık olabilir.

Kış sezonuna özel olarak hazırlanan şal tasarımlarından da bahsetmek istiyoruz. Yünlü ve beyaz renk tonlarıyla oluşturulmuş, üzeri çiçekli ve fiyonklu olan şal modelleri ve tasarımları son derece şık görünüyor. Hem uzun hemde sizi kış sezonunda sıcak tutacak bir şal modelidir. Aslında burada seçim yapmak tamamen sizin elinizde. Doğru kararları kendi renginizi ortaya çıkararak yapabilirsiniz. şal modelleri seçimlerinizde sadece kendi renginize yönelik tasarımları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Tabi seçimin yanında doğru bir alışverişi yapmanın en büyük detayı uygun fiyat aralıklarından yararlanmaktır. Genellikle bayanlar birçok mağazadan alacakları şal tasarımlarını seçerek, sepetlerine ekliyorlar. Mağazalarda bulunan indirimlere sözümüz yok. Fakat birde ünlü alışveriş sitelerinde, markaların butiklerini incelemekte fayda var gibi görünüyor. şal koleksiyonları da özel olarak hazırlanıyor. Şal aksesuarlarına önem veriyorsanız, Trendyol, Markafoni, 1v1y, Morhipo, Modagram gibi ünlü alışveriş sitelerini şimdiden takip etmelisiniz. Biz de sizlere en şık şal modelleri tasarımlarını özel olarak hazırladık. Bu butikleri de incelemek ister misiniz?

şal modelleri ResimleriYorum Yaz