fular modelleri

Giyimine özen gösteren bayanların şıklıklarını tamamlamalarında temel aksesuarlardan biride fular modelleri ve tasarımlarıdır. Çünkü bayanlar giyimlerinin öne çıkarılmasını sağlamak için aksesuarlardan faydalanırlar ki fular modelleri kombinlerinin hareketlilik kazanmasında oldukça etkili olmaktadır.

Fular modellerinde seçim yaparken dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar vardır. Giydiğiniz kıyafetin renk tonlarına uygunluğu, kumaşı ve bunlardan sonrada bağlama şekilleri gelmektedir. fular modellerinde seçiminizi yaparken çok fazla zorlanacağınızı sanmıyorum. Çünkü çeşitliliği ve son günlerde her rengin modaya uygunluğu kolaylıklar sağlamaktadır.

Özellikle kış aylarında tercih sebebimiz olan fularmodelleriyle daha da fazla dikkat çekmektedir. Geçenlerde mavi şapkama uygun bir fular almak için çıktığımda, fular modelleri içerisinde seçim yapmakta hiç zorlanmadım diyebilirim. Hattafular modellerinin hepsini topladım diyebilirim. Renk tonları seçimimde etkili faktör oldu benim için, fular modellerine diyecek sözüm yok zaten. Hepsi birbirinden harikaydı.

Bağlama şekline gelince, fular modellerine göre bu değişiklik göstermekte. Genellikle dökümlü olarak bağlamakyılı fular modellerinin gösteriş biçimi öne çıkarmak için tercih edilmektedir. Benimde tercih sebebim diyebilirim. Biraz da seçtiğim bu tasarımları markaların reyonlarından ayırmak istedim. Gelin hep beraber bu tasarımlara bir göz atalım.

fular modelleri ResimleriYorum Yaz