Selena Gomez saç modelleri

Amerikalı ünlü yıldız Selena Gomez yalnızca giyim tarzıyla değil saç modelleriyle de  çok konuşulan isimlerden. Sürekli değiştirdiği saç modellerine genel olarak doğal modeller ön plana çıkıyor. 2013 yılının saç modasında da son derece popüler olan doğal görünümlü saç modellerini dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez‘ de oldukça benimsemiş. Birçok bayanın yakından takip ettiği ünlü yıldız son zamanlarda moda ikonu olarak da anılmaya başladı.

Kahverengi uzun saçları ve dalgalı saç modeliyle oldukça sempatik güzel yüzü onu özellikle genç kızların hayran olduğu ünlülerden biri yapıyor. Genellikle açı bıraktığı saçlarını gecelerde ve günlük hayatta da çoğunlukla bu şekilde kullanıyor. Dağınık topuz ve örgülü saç stilleri de kullandığı saç modelleri arasında. Sevimli yüzü ve fiziği, hoş saçları ile dikkat çekici bir kız olmasının aynı sıra magazin gündemlerinden düşmeyen adıyla da oldukça popüler. Selena Gomez saç modellerini takip eden ve uygulayan bir çok bayan olmasının yanı sıra özel hayatıyla ilgilenen de genç kızlar azımsanmayacak kadar çok. Dünyanın dört bir yanından takipçisi olan ünlü güzel sesi ve yetenekleri ile Amerika’ nın tanınmış isimleri arasında yer almayı başardı. Selena Gomez saçları kıyafetleri kadar ikon olmuş modellerden oluşuyor. Dalgalı ve doğal görünümlü saç modelleri yana aldığı saçları ile Selena Gomez sezonun en popüler saç stilleri ile karşımıza çıkıyor.

Selena Gomez saç modelleri stilleri ile gala, ödül töreni gibi önemli davetlerde adından söz ettiriyor ve büyük beğeni alıyor. Tarzını ve stilini yansıttığı kıyafet seçimleri ve saç modelleri yaşına uygun ve son derece tarz bir görünüm sağlamasına yardımcı oluyor. Selena Gomez esmer teni ile en uyumlu saç rengi olan kahverengi saçlara sahip.

Selena Gomez saç modelleri ResimleriYorum Yaz