Seksi saç modelleri

Kadının en büyük süsü her zaman saçı olmuştur. Bakımlı ve sağlıklı saç kadını bakımlı ve zinde görünümlü yapacaktır. Saçlarınız kesimi ve rengi ile fiziğinize ve ten renginize uyumlu olmalıdır. Saç rengi belirlenirken ten ve kaş rengi mutlaka dikkate alınmalıdır. Senenin modasına uymak için kendinize yakışmayacak modelleri uygulamaya kalkmamalısınız. Seksi saç modelleri tercih ediyorsanız bu modeller arasından kendinize en yakışanı seçmelisiniz. Seksi olayım derken kötü sonuçlara maruz kalmamalısınız.

Uzun dalgalı ve hacimli saçlar seksi saç modelleri dendiğinde ilk akla gelendir. Eğer kilo ve boy sorununuz da varsa ilk tercih edeceğiniz uzun saçlar olmalıdır. Ahenkle dans eden saçlar her zaman seksi ve dişi bir görünüm sağlar. Doğal yumuşak dalgaları olan uzun saçlar kadar zayıf yüzlüler için uzun ama düz saçlar da cezp edici olacaktır. Düz saçlar erkeklerde sağlıklı ve genç imajı oluşturacaktır.  Uzun saçlarınız varsa onları atkuyruğu yaparak da dinamik ve çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Yüz şeklinize göre atkuyruğunu saçları ortadan ayırarak ya da ayırmadan toplayabilirsiniz.

Kısa saçlılar seksi olamaz mı diye düşünenleriniz vardır. Kısa saçlarınız ile de en az uzun saçlılar kadar seksi olabilirsiniz. Seksi saç modelleri arasında kısa hafif erkeksi kesimler size bambaşka bir hava ve çekicilik katacaktır. Kısa saçlarınızı oldukça kısa kesilmiş modellerden oluşturabileceğiniz gibi kısa minik buklelere saç şekillendiricilerle şekil vererek çarpıcı bir havaya bürünebilirsiniz.

Seksi saç modelleri Photo GalleryYorum Yaz