Rihanna’nın saç modelleri

Ünlüler arasında en farklı saç modellerine yoğunlaşan Rihanna ilgi çekici ve farklı görünen saçlarıyla gündemde olan ünlülerden. Gerek giyimi, gerek seçtiği kombin elbiseleriyle örnek alınması gereken ünlülerden. Rihanna saç modelleri olarak adlandırdığımız bu yazıda sadece ünlümüzün tercih ettiği saç seklini değil, bunun yanında elbiselerinin uyumundan da söz ediyor olacağız. İlk etapta özel geceleri ve günlük giyiminde yaptığı saç modellerinden bahsedelim.

Rihanna saç modellerisezonunda modayı takip eden bayanların sıkça tercih ettiği şekiller oldu. Her saç şeklini tercih eden ünlümüzün renkli görüntüleri var. Benim de hoşuma giden saçlarının olduğunu söyleyebilirim. Görselleri incelediğiniz zaman, siz de bu şekilde saçlarınızı bağlayacaksınız. Hoşuma giden ilk saç şekli, at kuyruğu saç modelleri oldu. Saçını her renge boyayan ünlümüzün, kızıl renk tonlarına boyadığı saçları son derece hoş görünüyor. Esmer tenli olmasına karşılık, her saç rengini deneyen ünlü, birçok bayan yol gösterdi. Esmer bayanlar saç tercihlerinde daha çok belirli tonları seçiyorlar. Rihanna’nın tenine göre yaptığı saç rengini inceleyerek, siz de bu tarzı oluşturabilirsiniz. Rihanna saç şekilleri arasında en trendinin bu olduğunu söyleyebilirim.

Sadece at kuyruğu modelleri de değil, sarı renk tonunu tercih eden ünlümüz, oldukça farklı görünüyor. Hem sarışın, hem esmer, hemde kızıl olduğunu söyleyebilirim. Arada ilginç saç şekilleri de yok değil. Saçının sağ tarafını kazıtarak, düz bir saç şeklini de tercih etmiş. Aslında Rihanna saç tasarımlarına şöyle bir bakarak, kafanızda daha detaylı olarak oluşmuş olacaktır.

Rihanna’nın saç modelleri ResimleriYorum Yaz