Mezuniyet saç modelleri 2014

Aylar öncesinden başlanan mezuniyet hazırlıkları, kıyafet ve aksesuar seçimi derken en önemli detaylardan biri olan saç modellerini sizler için seçtik ve yazımızda bir araya getirdik. Mezuniyet saç modelleri 2014 yılında genel olarak dikkat çeken, modern, yılın trend saç stillerinden, bütün gece bozulmadan kalabilecek ve tercih ettiğimiz kıyafetler ve yüz tipinizle uyumlu bir modelde olmalıdır. 2014 Mezuniyet saç modelleri bu yıl son derece doğal modellerde karşımıza çıkıyor. Abartılı bir görünümden uzak genellikle doğal saç modeller bu yıl mezuniyet saçı olarak son derece popüler.

Özellikle topuz modelleri, doğal dalgalı salık saçlar, at kuyruğu modelleri ve örgülü saç modelleri bu yılın iddialı saç modelleri arasındadır. Özellikle ensede dağınık ve örgülü topuzlar, tepede sıkı topuz modelleri, sıkı at kuyruğu ve doğal dalgalı genellikle yana alınmış salık saçlar, yandan ayrılmış doğal dalgalı saçlar bu senenin trend saç modellerinden. Sizler için seçtiğimiz birbirinden şık ve modern Mezuniyet saç modellerini daha detaylı bir şekilde  galerimizde inceleyebilirsiniz. Mezuniyet saç modellerinde genellikle kıyafet ile uyumlu bir model seçmek de son derece büyük önem taşır. Örneğin tek omuzlu bir abiye tercih ettiğinizde saçlarınızı açık bırakamazsınız omuz bölümünün bütün görselliği bir arada kaybolur.

Özellikle açık bırakılan tarafa doğru olacak bir ensede yandan topuz tek omuzlu abiyenizi mükemmel bir şekilde tamamlar. Kısa ya da uzun saç modellerinde bu sezon mezuniyet saçları olarak kesinlikle doğal görünümlü saç modelleri sıkça tercih ediliyor. Sizler için seçtiğimiz ve bir araya getirdiğimiz son derece şık mezuniyet saçı modellerini galerimizden daha detaylı inceleyebilir ve içlerinden bir seçim yaparak kıyafetinize yüz tipinize en uygun mezuniyet saç modelini seçebilirsiniz

Mezuniyet saç modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz