Karamel saç renkleri 2013

2013 yılının en moda saç renkleri arasında yer alan karamel saç rengi bayanların bu sezon en çok tercih ettiği renklerden biri diyebiliriz. 2013 yılının trend saç renkleri arasında yer alan bir diğer saç rengi ise bal köpüğü rengi. Bu iki renk birbirine çok yakın renkler yalnızca balköpüğü karamel saç rengine göre daha sarı ve açık bir ton. Karamel saç rengi kahverengi saçın daha açık ve turuncumsu yakın bir tonu diyebiliriz. 

Özellikle renkli gözlü bayanlara çok yakışan bu sıcak saç rengi 2013 yılın da en popüler saç renklerinden biri. Birçok bayanın tercih ettiği  karamel saçlar bu sezon oldukça ilgi görüyor,Bu yılın saç modasına uyup saç rengini değiştirmek isteyen bayanlarımız için en trend saç renklerinden biri olan 2013 Karamel Saç renklerini sizler için bir araya getirdik ve galerimizde yer verdik. Bu yılın sıcak saç tonu olan karamel saç renkleri bir çok tonda ve modelde karşımıza çıkıyor. Karamel saç rengi üzerine gölge ve balyaj attırmak isteyen bayanlar için altın sarısı, balköpüğü renkleri son derece ideal renklerden. Karamel saç rengi sıcak olarak tanımlanan özellikle dikkat çekmeye seven bayanların tercih ettiği dikkat çeken bir saç boyası rengidir. Karamel saç tonları kahve ve koyu sarı saçlar üzerine gölge atmak isteyen bayanların da tercihi olmuştur.Ancak yeni sezonda en popüler olanı karamel saç rengi üzerine atılan altın sarısı gölgeler ile çekici bir saç rengine sahip olabilirsiniz.

Karamel saç renkleri tercih etmeniz içinde uygun bir ten rengine sahip olmanız gerekir her tene yakışmayan bu renk özellikle beyaz tenli bayanlarda son derece hoş görünebiliyor. Buğday tenli ve esmer bayanlara ise kesinlikle bu rengi önermiyorum. Hoş olmayan gibi bir görünüm elde etmek istemiyorsanız esmer bayanlar kesinlikle denememelisiniz bu rengi.

Karamel saç renkleri 2013 ResimleriYorum Yaz