Erkek Saç Modelleri

BENİM TAKINTIM ANTIAGING PEKİ SİZİNKİ?

YAŞLANMA ETKİLERİNİ DURDURMAK, ERTELEMEK ELİMİZDE. BU KONUDA TAKINTILI BİRİ OLARAK BENİM BİRKAÇ YÖNTEMİM VAR.

TÜYOLARIMA KULAK VERİN DERİM; YA DA DOĞAL HALİNİZİ KORUYUN.

Eskiden olsa bir berber seansı yeterliydi… Gidip Amerikan traşı üzerine sinek kaydıyla pür pak güne hazırdın. Cilt o traşla yenilenir, yüzdeki tüyler bir ip, bir cımbızla yok edilirdi. Şimdi bunlar yetersiz kalıyor kuzum. O gözaltı çöküyor, göz etrafındaki çizgiler derinleşip yorgunluğun sembolü mor halkalar bir bir ortaya çıkıyor. “Aman Allah’ım yoksa zamana meydan okuyamıyor muyum! ” deyip kendini paralıyorsun.

Yani en azından bende durumlar böyle. Her hafta mutlaka birbirinden farklı ve kendi alanlarında iddialı medikal estetik doktorlarımı ziyaret ediyorum. Mustafa Karataş ve Cansen Yeni başta olmak üzere nerede yeni ne varsa klinik klinik geziyorum. Sanırım sonunda ben de çıldıracağım. Her gün yeni bir tekniği duyuyorum ve kapılarını aşındırıyorum.

Daha bugün bile saçımı berberde erkek saç modelleri trendine uygun kestirirken “Artık saç ektirmek bitti Mert bey saç aşısı olun kurtulun 45 dakikada tek seansta saçlar yerine geliyor” dedi berberim. Şimdi de oturup bu tekniği araşuracağız, fiyat karşılaştırması yapıp en iyi kliniği bulmak için kendimizi paralayacağız. Bana “Bu kadar gece hayan, yoğun iş temposuna rağmen nasıl canlı ve dinamik duruyorsun?” diye soruyorlar. İşin formülü bu takıntının kurbanı olmak canlarım. Sağolsun doktorlarım işin piri. Cansen Yeni’yle kök hücre tedavisine başladım, hani magazin kulvarlarında Sertab Erener’in meşhur ettiği gençlik formülü var ya, işte tam ondan bahsediyorum.

Kulağımın arkasından alman bir parça laboratuvarda belirli işlemlerden geçip, kök hücre içeren bir hücre topluluğu ayrıştırılıp, belirli aralıklarla yüzüme aşı misali enjekte ediliyor. Yanında yapılan PRP tedavisi de unutulmamalı. Tüp tüp kanımı alıyor ve beyaz kan hücrelerini ayrıştırıp tekrar yüzüme enjekte ediyor. İşte o yüzden her sabah uyandığımda 20’lerinden yeni gün almış kıvamında güne başlıyorum. Tabü Mustafa Karataş’ı da unutmamalı. Vitamin, botoks başta olmak üzere kliniğindeki ultheraphy ve thermage uygulamalarının hastasıyım. Eğer bu konulara meraklısıysanız kliniklere gidip derin bilgi sahibi olmalısınız. Tabii hayat bunlardan ibaret değil. Sporu da aksatmayacaksınız. Şimdi bana kızacaksınız, bu uygulamalar o kadar ucuz mu sanki! Evet ne yazık ki değil. Cep yakıyor ama hepsini bir anda yaptırmanıza gerek yok, zamana yayın. Ya da bırakın, zamanın sizin üzerinizdeki etkilerinin tadını çıkarın.

Erkek Saç Modelleri Resimleri
yeni-2016-sac-modelleri-erkek.jpgErkek-sac-kesim-modelleri-2016-1-5-300x300.jpgcekici-yuz-tipine-gore-erkek-sac-modelleri.jpgstil-Erkek-Saç-Modelleri-2016-Tasarımları.jpgfarkli-yuz-tipine-gore-erkek-sac-modelleri-1.jpgErkek Saç Modelleri_0.jpg2016-erkek-sac-modasi-genc.jpgerkek-sac-kesim-modelleri-1.jpgen-güzel-erkek-saç-kesim-modelleri-2016-03-.jpg

Yorum Yaz