Dalgalı saç modelleri 2014

2014 yılında saç modellerinde en popüler olan stil doğal görünümlü özellikle de doğal dalgalı saç modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor. Dalgalı saç modelleri 2014 sezonunda özellikle maşa ya da şekillendiriciler ile belirgin bukleler şeklinde şekillendirilen saç modelleri yerine doğal görünümlü ya da doğal görünümde şekillendirilmiş dalgalı saç modelleri popülerliğini sürdürmeye devam edecek. Yeni sezonda da tıpkı son yıllarda olduğu gibi 2014 dalgalı saç modellerinde sade ve doğal dalgaların hakimiyeti devam edecek.

Saçlarımıza şekil verme konusunda aslında pek seçeneğimiz yoktur özellikle de salık bırakacaksak. Ya düz kullanırız ya da dalgalı. İşte dalgalı saç modellerini tercih edenler ya da sık kullananlar için son derece trend ve tarz görünen dalgalı saç modellerini sizler için hazırladığımız galerimizde bulabilirsiniz. Oldukça hoş stillerde ve modellerde yapabileceğiniz saçlarınıza bugün bu dalgalı saç şeklini vermeye ne dersiniz? Sizi bazen daha olgun bazende daha çocuksu gösterebilen dalgalı saç şekilleri görünümleri itibariyle kişiden kişiye değişir. Sizinde en hoş saç modeline sahip olmak istediğinizi biliyorum. Bunun içinde o kadar da fazla uğraşmanıza gerek yok. Özellikle saçları normalde dalgalı olan bayanlar yalnızca yatıştırıcı ürünleri kullanarak son derece hoş bir görünüme sahip olabilirler. Kıvırcık saçlı iseniz saçlarınızı önce düzleştirmeniz ardından doğal dalgalar vermeniz gerekebilir.

Düz saçlılar ise asıl zor olana sizinki. Çünkü ne kadar dalgalı görünüm verirseniz verin bir süre sonra saçlarınız sönüp tekrar düz oluyor öyle değil mi? Bunu önlemek için dalgalı ve kıvırcık saçlar için bukle yapıcı ürünleri kullanabilirsiniz. 2014 sezonunun en popüler ve trend dalgalı saç modelleri için galerimizi incelemeyi kesinlikle ihmal etmeyin. Bu dalgalı saçları denemek için sabırsızlanacağınıza eminim.

Dalgalı saç modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz