Balerin Topuzu Nasıl Yapılır?

Balerin topuzu denilen saç toplama yöntemi, dışarıdan bakıldığında yapımı zor gibi gelebilir. Ancak her işin olduğu gibi, bunu yapmanın da bazı kolay yolları, püf noktaları var. Balerin topuzu denilen bu topuzu, ister günlük hayatınızda, isterseniz özel gece davetlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Balerin topuz yapımı, saç süngeri kullanımı ile çok kolay bir işlemdir. Bunun yanında toplanabilecek kadar uzun saçlara da ihtiyaç vardır tabii ki.

Önce saçlarınızı tam tepe noktanızda toplayarak sprey ile bir arada tutmaya çalışın, sonra da saç süngerini saçınızın içine geçirin ve bir toka yardımı ile tutturun. Balerin topuz basit bir şekilde yapılabilir, süngerden sonra saçlarınızı tarayarak yardımı ile hafifçe kabartmaya çalışın. Sonra saçlarınızı tutun ve süngerin etrafına güzelce yerleştirmeye başlayın. Topuz yapımı, kendi başınıza bile yapabileceğiniz kadar kolaydır.

Bu saç süngeri, aslında baktığınız zaman, şişko bir lastik toka gibidir, her renk saça uyacak renkleri vardır. Yani sıkıntı yaratmadan kullanabilirsiniz. Balerin topuz yapımı bu saç süngeri ile kolaylaşır.Daha sonra ise, süngerin etrafına doladığınız saçlarınızı, tokalarla sünger etrafında döndürerek tutturun. İşte size her zaman her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir topuz modeli. Bu topuzu örgü ve tokalarla çeşitlendirebilir, hatta dağınık topuz bile yapabilirsiniz. Topuz, bayanların en çok tercih ettiği saç modellerinden olduğu için, her türlüsü bayanlar tarafından uygulanmaktadır.

En Güzel Balerin Topuzu Modelleri 2015 Cilt Bakımı – Cilt için …

Balerin Topuz Nasıl Yapılır? Balerin Topuz Yapılışı

6-adimda-mukemmel-balerin-topuzu-yapimi-01.jpg

Balerin-Topuzu-Saç-Modeli.jpg

Balerin topuzu nasıl yapılır? Balerin Topuzu Nasıl Yapılır Resimli …

Kısa Saçlar İçin Balerin Topuz Yapımı

Trend Balerin Topuz Modelleri Bakımlı Kadın

Balerin Topuz Nasıl Yapılır Bir leydi

Balerin Topuzu Nasıl Yapılır? Balerin Topuzu Modelleri – Okubil.com

Balerin Topuzu Nasıl Yapılır? Bakım GÜZELLİK – MODA Mynet Kadın

Yorum Yaz