Zara pantolon modelleri

Zara’nınsezonun koleksiyonuna ait pantolon modellerinde öne çıkan tasarımları sizlerle bu yazımızda paylaşmak istiyorum. Bu sezon Zara pantolonlarında skinny pantolon, harem pantolon modelleri ve havuç modeller yoğun olarak kullanılmış. Özellikle renkli ve desenli modellerinde koleksiyonda yoğun bir şekilde yer aldığı görülüyor. Sizler için seçtiğimiz özellikle yazlık pantolon modellerini Zara  pantolon modelleri koleksiyonundan da bulabilirsiniz.

Bu sezon pantolon modasında son yıllarda sıkça görülen renkli pantolon modelleri özellikle pastel ve neon tonların sezonun trend renklerinin yoğun olarak kullanıldığı modellerle karşımıza çıkıyor. Desenli pantolonların da popülerliğini sürdürdüğü bu sezon özellikle yaz aylarında olmak üzere tüm mevsimlerde renkli pantolonlar tercih ediliyor artık. Zara pantolon modellerinde özellikle yüksek bel pantolonla sıkça tercih ediliyor. Klasik kesim modellerin yanı sıra spor modellerde dikkat çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Zara pantolon modellerini kombinlerken yaz aylarında tişört, gömlek ya da salaş bluzları kullanabilirsiniz. Ancak mevsimlik olarak blazer ceketler ve tüvit ceket modelleriyle kombinlenen pantolon modelleriyle son derece tarz bir görünüm yakalamanıza yardımcı oluyor. Zara pantolonlarında öne çıkan detaylardan en önemlisi pantolonların basen kısmı bol paçaları doğru daralan ve kısa paçalı modellerden oluşması elbette ki.yılının şık pantolon modellerinde bu model yani harem ya da havuç  pantolon denilen modeller ön plana çıkıyor.

Yeni sezon için pantolon modeli arıyorsanız Zara pantolon modellerinin koleksiyonunu görmeden kesinlikle alışverişe çıkmamalısınız. Trendleri her sezon çıkan modelleriyle de izleyebileceğiniz dünyanın en çok tercih edilen markalarından olan Zara şık ve trend tasarımlarıyla uygun fiyatlı seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Özellikle pantolon modellerinde genellikle fiyatlar 99.90TL şeklinde karşımıza çıkmakta. Ancak indirim dönemlerinde çok daha uygun fiyatlara bu pantolonları satın alabilirsiniz.

Zara pantolon modelleri Resimleri 

Yorum Yaz