Yazlık pantolon modelleri 2013

Yaz ayları yaklaşırken yavaş yavaş şekillenmeye başlayan kombinler de en sık tercih edilen parçalardan biri de elbette ki 2013 modası dar ve kısa paçalı pantolonlar olarak karşımıza çıkıyor.

2013 Yazlık pantolon modelleri daha çok renkli,desenli,kısa ve dar paçalı skinny ya da harem pantolon modelleri ile dikkat çekiyor. 2013 yazında trend olan pantolon modelleri pastel ve neon renkli ya da desenli modellerden oluşuyor.

2013 yazında pantolonları kombinlerken kolsuz gömlek,salaş bluz ve şifon bluzları tercih etmeniz oldukça trend kombinler oluşturacaktır. 2012 yılında trend olan desenli pantolonlar 2013 yılında da popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Desenler de çiçekler, leopar, yılan derisi, çizgili, küçük figürler ve puanlar ön plana çıkıyor. Desenli pantolonları kombinlerken daha çok sade ve soft renkler de bluz ve gömlekleri tercih etmenizi öneriyorum.Karışık ve göz yoran kombinler oluşturmamanız için genellikle desenli pantolonlarla desensiz bluz ve t-shirtleri kombinlemelisiniz.

2013 yılında pantolonlarla kombinlenen bluz ve gömleklerin pantolonların içine geçirilerek kombinlenmesi 2013 yılında son derece trend bir görünüm oluşuyor. Salaş bluzlarla dar-skinny pantolonları,dar bluzlarla ise geniş paçalı ve bol pantolonları kombinleyebilirsiniz.

Ayrıca bu yaz sıcak havanın verdiği bunaltıcı etkiyi azaltmak için geniş kesimli bol pantolonları da tercih edebilirsiniz. Modern ve şık bir görünüm için yaz ayların da kolsuz şifon bluz ve gömlekleri pantolonların içine geçirerek kombinleyebilir topuklu sandaletlerle de hoş kombinler oluşturabilirsiniz.

Görseller de verdiğimiz pantolon modelleri daha çok harem stil yani geniş kesim dar paçalı modellerden ve skinny desenli pantolonlardan oluşuyor.Bu modeller 2013 yazında son derece trend ve sık tercih edilen pantolon modellerinden olacak.2013 yazlık pantolon modellerini daha detaylı inceleyebilir ve oluşturulan kombinleri sizde deneyebilirsiniz.Pantolon modellerinde bu yıl desenler ve renkler ön plana çıktığından kombinleriniz de kullandığınız parçaların sade ve abartılı modeller olmamasına özen göstermelisiniz.

Yazlık pantolon modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz