Pantolon kombinleri

Elbette sizin de dolabınızda birkaç model pantolon vardır. Ancak üst kıyafetlerinizle nasıl pantolon kombinleyeceğinizi bilmiyorsanız ne kadar güzel olursa olsun pantolonunuzda sönük kalacaktır. Siz de biliyorsunuz dar paçalı pantolonlar son yılların en moda modellerinden bir tanesi. Bu anlamda üzerine alabileceğiniz her kıyafetle uydurabilmeniz gerekli. Eğer siz de dar çapalı bir model seçmişseniz pantolon kombinlerinizde uzun gömlek ya da tuniklere yer verebilirsiniz. Bu tarz modeller günlük kullanım için idealdir. Bunun yanı sıra pantolon kombinlerini kullanırken kış sezonunda deri ceketler ve kışlık montlar da ideal bir seçim olacaktır.

Eğer iş hayatınızda pantolon kullanmayı seviyorsanız krep geniş kesimli pantolon kombinleri ile çok şık bir tasarım haline gelir. Bu anlamda kullanabileceğiniz modellerde yüksek bel tercih etmeniz de gerekecek. Düşük beller artık yerini yüksek bele bırakmış durumda. Bu nedenle de hangi model olursa olsun yüksek olmasına dikkat edin. Aksine düşük beller sizi daha şişman da gösterir. Pantolon kombinlerinde öncelikle tunikler, gömlekler kullanılıyor. Saten, şifon ya da krep gömlekler pantolon üzerinde oldukça şık duran kıyafetlerdir. Pantolon kombini için kullanılan kıyafetlerden bir tanesi de hırkalar. Özellikle kış sezonunda hırkalar son derece kullanışlı olabiliyor. Kumaş dokusu farklılık gösterebilir ancak tarzınıza uygun bir pantolon kombini için hırkaları deneyebilirsiniz.

Pantolon kombini oluşturmak istediğinizde öncelikle elinizdeki malzemeleri gözden geçirin. Hangi pantolon hangi aksesuarla, ayakkabı ve çanta ile uyumlu, hangi kombin daha iyi kendiniz de keşfedebilirsiniz. Elinizdeki malzemeleri birbiri ile ne kadar uyumlu kullanırsanız pantolon kombinlerinizde o kadar şık olacaktır. Bunun yanı sıra bütün malzemeleri gözden geçirmeniz pantolon kombinleri için neye ihtiyaç duyduğunuzu da gösterecektir.

Pantolon kombinleri Resimleri 

Yorum Yaz