Pantolon kombinleri 2013

Bayanların günlük hayatta en çok kullandığı kıyafetlerden biri olan pantolonlar 2013 yılında nasıl kombinlenir hep birlikte incelemeye ne dersiniz?  Bu sezon pantolon modellerinde özellikle  dar ve kısa paçalı skinny pantolon modelleri oldukça popüler. Özellikle de renkli pantolonlar son derece öne çıkıyor. Renkli pantolonlarla birlikle uyumlu kombin oluşturmak da elbette biraz zorlaşıyor. Sizlerle sezonun trend pantolon modellerini ve renklerini paylaşarak nasıl kombinleyebileceğiniz hakkında bir kaç ipucu vermek istiyorum.

Pantolon kombinlerinizi 2013 yılında eğer salaş bir bluz giyiyorsanız dışında bırakarak kısa bluz giyiyorsanız da pantol0nun içine geçirerek kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bu sezon pantolon kombinlerinde renkli modeller ile sade ve soft renkleri kombinlemek oldukça trend. Ayrıca sezonun trendi desenleri bluz ve gömlek ve bluz modellerinizde tercih edebilir aynı şekilde pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz. Pantolon modellerinde özellikle bu sezon neon renkler oldukça popüler. Sarı, turuncu, mint yeşili, buz mavisi, mercan rengi, pudra rengi pantolon modelleri bu sezon trend pantolon renklerinden. Yaz aylarında pantolon kombini yaparken kolsuz gömlek veya salaş gömlek ve bluzları, trend shirt modellerini kullanarak hoş kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.  İlkbahar ve sonbahar da blazer ceketler, uzun kollu gömlek ve bluzlar son derece ideal tercihlerindendir. Ayrıca 2013’ün trend ceket modellerini de pantolon kombinleriniz de kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde yılın en trend kazak modeli olan salaş kazakları pantolon modellerinizle kombinleyebilir oldukça tarz kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Pantolon kombinleri 2013 yılında trend parçalar birleştirilerek oluşturulan stilleri ile daha tarz görünümler elde edilebiliyor. Pantolon kombinlerinde doğru seçimler yaparak uygun renk ve modelde parçaları birleştirmek doğru kombin oluşturmada oldukça önemlidir. 2013 pantolon kombinleri sizler için seçtik ve hazırladığımız galeriden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Pantolon kombinleri 2013 Photo GalleryYorum Yaz