Kalçaları küçük gösteren pantolon trendleri

Boy kalça kısmını kamufle etme özelliğine sahiptir. Geniş kalçaları küçük gösteren pantolonlar, kısa boylular içinse daha düz kuplara sahip olan pantolonları tercih etmelidirler. Geniş kalçalı olup aynı zamanda kısa boylu olan hanımlar genellikle klâsik modellerde olan pantolonları tercih edeceklerdir. Bunun nedeni ise klâsik modeller genellikle vücuda oturan yapıya sahiptirler.

Klâsik olan pantolonlar boru paça indikleri için kalçaların saklanmasına yardımcı olacaklardır. Aynı zamanda geniş kalçaları olanları küçük gösteren pantolon modelleri içinde önemli olan vücudu saran ancak selüloit bölgelerini belli etmeyecek olan modellerdir. Seçilen pantolonların kumaşı kadar rengi de önemlidir. Siyah renk kullanımı her zaman daha zayıf görünümler ortaya koyacaktır. Seçilen kumaşın akışkanlığı da bacaklarda ve kalçadaki fazla kiloları saklamaya yardımcı olacaktır.

Geniş kalçaların küçük gösterilmesine yardımcı olan pantolon modelleri arasında kalçası dar olan ve bacak kısımları geniş olan modeller de tercih edilecektir. Bu modeller kalça kısımları dar oldukları için tüm kiloları toplayacak ve daha düzenli bir görüntü ortaya koyacaktır. Uzun boya sahip olanlar için bu model daha uzun boylu görünmelerini sağlayacaktır.

Küçük kalçalara sahip olmak için pantolon modelleri arasında şalvar modelleri de bulunmaktadır. Şalvarlar hem rahat bir giyim sağlayacak hem de şık bir görüntü yaratacaktır. Şalvar modellerinin kumaşları genellikle jarse ve dökümlü kumaşlardan tercih edilmektedir. Bu kumaşlar şalvarın giyimini kolaylaştırarak kalçaları küçük gösteren pantolonlar arasında yer almaktadır.

Dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılardan biride cep faktörüdür. Kalça ve göbek bölgelerinin daha iyi görünmesini sağlamak için cep olmayan pantolonlar tercih edilmelidir. Bunun için daha düz pantolon modellerine ihtiyaç vardır. Cep olan bölgeler genellikle kalça ve basen bölgelerini açacaktır. Açılma nedeni ile kötü bir görünüm oluşacağı için bu ayrıntının yok edilmesi gerekir.

Kalçaları küçük gösteren pantolon trendleri Resimleri 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz