İspanyol paça pantolon modelleri

70′ lerden bu yana kullanılan ve modası geçmeyen nadir parçalardan biri de elbette ispanyol paça pantolonlardır. Özellikle geçen sezon büyük bir çıkış yapan ispanyol paça pantolonlar bu yıl da en çok tercih edilen pantolonlar arasında. Önceki yıllara göre bu yıl bu pantolonlarda kot görünümünden daha çok renkli pantolon görünümü en plana çıkıyor. Renkli modellerin ispanyol paça pantolon modellerinde  popüler olması ile şık görünümü sakin bir etki ile kırarak daha spor kombinler oluşturmamızı sağladı.

Kuşkusuz ki günlük kombinler de farkını moda ile birleştirerek sokaklara yansıtmak isteyen bayanlar ilk tercih edeceği parçalardan biridir ispanyol paça pantolonlar. Kombinlerken daha çok gömlek, salaş bluz ve t-shirtleri kullanabilirsiniz. 2013 yılında dar ispanyol paça pantolonları salaş bluzlarla kombinlemek oldukça trend. Ancak bu pantolon modellerini kombinlerken mutlaka üzerine giydiğimiz bluz, gömlek ya da t-shirtün pantolonun içine geçirilerek kombinlenmesi gerekir. Bu şekilde yapılan kombinler daha şık ve tarz görünmenizi sağlar.

Ayrıca bilmeniz gereken bir detay da bol paça pantolonlar bacak boyunu uzun gösterir ve üzerine giydiğiniz bluzu da içine geçirerek kombinlemenizle daha da uzun görünebilirsiniz. Ayrıca yüksek topukları özellikle de daha rahat olduğu için tercih edilen ancak kaba görünümü nedeniyle erkekler tarafından da pek sevilmeyen dolgu topuklu ayakkabı modelleri geniş paçaların altına gizleyerek daha da uzun görünebilirsiniz.

İlkbahar yaz aylarında salaş bluz, gömlek ve t-shirtlerle kombinlenen ispanyol paça pantolonlar sonbahar ve kış aylarında motorcu stil kısa deri ceketlerle ya da kısa tüvit ceketlerle kombinlenerek oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz. Paçaların geniş olması nedeniyle uzun ceketler kombinlendiğinde hoş bir görünüm olduğunu düşünmediğimden kısa ceketler bu ceketler kombinleme de önceliğiniz olmalı.

İspanyol paça pantolon modelleri Resim Galerisi

Sonraki İspanyol paça pantolon modelleri Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

Yorum Yaz