Dar pantolon modelleri

Elbette sizin de dolabınızda bu modeller vardır. Peki dar pantolon modellerini nasıl kombinleyebilirsiniz, 2015 dar pantolon modellerinde neler yeni bilmek istiyorsanız devam edin. Dar pantolon modellerinde en sık rastladığımız renk elbette mavi. Kot mavilerin daha çok kullanılması bu modellerin spor tarza daha çok yakıştığı izlemini veriyor. Özellikle gençlerin sevdiği ve kullandığı bu model dışarı çıkarken giyilebilecek en güzel kıyafetlerden bir tanesi. Dar pantolon modellerinde genellikle uzun tunikler kullanılıyor.

Günlük yaşamda hem rahat hem de hoş bir havası olması nedeni ile de günlük yaşamın en kullanışlı kombinleri diyebiliriz. Bunun yanı sıra dar pantolon modellerinin çoğu tasarımında likralı ya da pamuklu kumaşlar kullanılıyor. Bu da modellerin esnek olması için önemli. Kot tercih edebileceğini dar pantolonlarla bu esneklik pek yok ancak eğer ince bacaklarınız varsa hareket etmeniz de sorun olmayacaktır. Bunun dışında dar bayan pantolon modelleri arasında renkli modeller de yer alabiliyor. Spor kıyafet kullanmak istemeyen bayanların tercih ettiği bu tarz modellerde yine likralı ya da esnek kumaşların bej, bordo, siyah ya da daha farklı bir rengini görmek mümkün. Bunun dışında kullanılan renklere desenler de eklenebiliyor. Dar pantolon modellerinde genelde uzun paçalar kullanılır ancak siz seviyorsanız bilek boyları da bulunuyor.

Dar bayan pantolonlarda çizmeler ve botlar kış aylarının en kullanışlı ayakkabıları diyebiliriz. Kombinlemek istediğinizde kısa bir mont altına dar pantolon ve uzun çizmeler çok şık durur. Bunun dışında uzun tunikler ya da arkası uzun gömlekle de dar pantolonlar kullanabilirsiniz. Seçebileceğiniz pek çok farklı kombin bulabilirsiniz. Son zamanların en moda kıyafeti olan dar pantolonlar oldukça kullanışlı ve şık tasarımlar. Deneyin siz de farkınızı gösterin.

Dar pantolon modelleri Photo GalleryYorum Yaz