Bayan kot modelleri

bayan kot modelleri arasında yine kottan ziyade bayanlar dikkat çekecek. Hem şık hem rahat olup, spor bir görünüş yakalamak isteyen bayanların vazgeçilmez kombin parçalarından olan kotlaryılında farklı tarzlar ile kot severler ile buluşacak. Yaz aylarının da yaklaşmasıyla beraber son yıllarda olduğu gibi kot şort modelleri de bayanların gözdesi olmaya devam edecek. Hem rahat hem şık kot şortlar gündelik hayatın yanı sıra gömlek ve bluz kombinleri ile birlikte gece eğlencelerinin de vazgeçilmezlerinden olmaya devam edecek.

Kış sezonu ile raflara kaldırılan yırtık, kesik görüntülü, beyaz ve eskimiş görünümlü kotlar bayan kot trendleri ile tekrar bayanların üzerinde görünmeye başlayacak. Kot görünümlü taytlar da bayanların şıklığına şıklık katarken yazın sıcaklarında rahat hissettiren tunikler ile mükemmel kombinler oluşturmakta bayanların yardımcısı olmaya devam edecek. Kotlardaki derin kesiklerin yanı sıra teni göstermeyen fakat dikkat çekici duran eskimiş inceltilmiş görünüme sahip kotlarda 2013 kot modasının dikkat çeken parçalarından biri olacak gibi görünüyor.’ün kot trendleri arasında diğer dikkat çeken parçalardan biri ise bilekte biten geniş paça modeller. Görmeye alıştığımız bilekte biten modelleryılında geniş paça olarak karşımıza çıkıyor. Gömlek kombinasyonları için bayanların ilk tercihleri arasında bu modeller bir numara olmaya aday.

kot modelleri arasında en dikkat çeken özelliklerinden biri de alışıla gelmiş mavi renk kotların yerine daha renkli kırmızı, yeşil, hardal, beyaz,  kahve, siyah gibi farklı renklerin fazlasıyla görülecek olması. Rengarenk bu kotlar kontrast renkler ile modaya her anlamda uymak isteyen hanımların vazgeçilmezlerinden olmaya aday. Desenli kot modelleri de bayan kot pantolon modelleri arasında yoğun bir biçimde göze çarpan bayan kot çeşitleri arasında yerini almaktadır. Özellikle ilkbaharın esintilerini aldığımız bu günlerde çiçekli bayan kot pantolon modelleri fazlasıyla tercih edilecek. Desenli kot trendleri ile retro havası bu yazda kendisini bayanların kıyafetlerinde hissettirecek gibi görünüyor. Özellikle vücudu saran, dar paça kot modellerinde sıklıkla göreceğimiz desenli modeller hanımların şıklığına şıklık katmakla birlikte, her yıl her dönem olduğu gibi rahatlığı ile de ilk tercih edilen kot modelleri arasında bu yılda karşımıza çıkmaya devam edecek.

Bayan kot modelleri ResimleriYorum Yaz