Muya çizme modelleri

Mağazalarında uzun soluklu ayakkabıların ön planda olduğu Muya markası, yeni sezon için oluşturduğu çizme modelleriyle bayanların büyük beğenisini kazandı. Kışın ortasında olduğumuz şu soğuk günlerde, kaliteli çizme modellerine olan ilgi gittikçe artıyor. Tasarımdan çok kalitenin ön planda olduğu şu günlerde, belirli markalar zirvede. Muya çizme modelleri tasarımlarıyla da sıkça tercih edilen butikleri bayanlara sunmuş.

Daha çok siyah renk tonlamalarıyla oluşturulan bu tasarımlar, kalite adına çok şeyi veriyor. Kışın o soğuk günlerinde sıcak bir yürüyüşü size sağlayabilir. Muya çizme modelleri butiklerinde de yoğun olarak kullanımı rahat olan tasarımlar üzerine çalışılıyor. Markanın tasarımcıları daha çok bu konu üzerinde çok fazla duruyorlar.

Yeni sezon Muya çizme modelleri arasında deri ve süet olan tarzın hazırlanmış olduğunu görüyoruz. Süet olan tasarımlara olan ilgi son derece büyük. Bizim de süet tasarımlarda seçtiğimiz bir model var. Fermuarlı ve topuklu çizme modelleri son derece iddialı görünüyor. Eğer markanın mağazalarında çizme almak isterseniz kesinlikle incelemeniz gereken ilk modelin bu tasarımların olması gerektiğini söylemek daha doğru olur. Muya çizme modelleri koleksiyonunun en iyi parçası bence.

2013’ün en sık tercih edilen leopar modası da markanın çizme tasarımlarında desenlenmiş. Aynı model ile süslenen fakat renk tonu beyaz olan tasarımların da şık göründüğünü söyleyebiliriz. Aslında burada seçim tamamen size ait. Muya çizme tasarımlarını gördüğünüz zaman, kendi modanıza göre uyarlama yapmalısınız. Doğru kararı ancak bu şekilde verebilir, dolabınızı doldurabilirsiniz.

Peki modeller sadece siyah ve düz tasarımlardan mı oluşuyor? Sorunun cevabı tabi ki hayır. O kadar fazla tasarım ve model var ki, sizlere bu modelleri tek tek anlatmak mümkün olmayabilir. Bu yüzden Muya çizmeleri arasından en trend tasarımların görsellerini sizlerle paylaştık. Hep beraber bu tasarımları inceleyebilir, olumlu veya olumsuz yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz.

Muya çizme modelleri ResimleriYorum Yaz