Levis Bayan Mont Modelleri 2014

Kapitone 2014 Levis mont modelleri kış sezonunda çok sıcak tutan tasarımların başındadır. Ayrıca sezonun renkleri ile çok daha fazla hareketleniyor. Kapitoneler Levis montları arasında sezona damgasını vuruyor. Bu tasarımlar sıcak bir kış geçirmenize yardımcı olacaktır. 2014 Levis mont modelleri daha çok şişme modellerin olduğu bir sezondur. 2014 Levis mont model içerisinde uzun ve kalın şekilde kemerlerde hareket sağlıyor. Levis mont modelleri 2014 sezonunda deri, kapitone, en önemlisi kot tasarımlar yeni hareketlilik ile spor giyinmeyi sevenler için gelmektedir.  2014 Levis mont model tasarımları arasında dik ve hakim yakaların yanı sıra şal yakalarda görülmektedir. 2014 Levis deri mont modelleri kesinlikle ilk tercihleriniz olacak ve derinin modasını bu yıl doyasıya yaşayacaksınız. 2014 Levis renkli mont modelleri kış sezonunda daha canlı ve hareketli günler sağlıyor.

2014 Levis mont tasarımları için sezonu biraz daha yakından takip ederek doğru şekilde kendiniz için bir model bulacaksınız. Saks mavisi üzerine metal baskılar Levis için olmazsa olmazlar arasındadır. Zımba ve metallerin kullanılması montlarda vazgeçilmezlerin başındadır. 2014 Levis mont tasarımları sarı renklerde, narçiçeği şeklinde birçok tonlarda spor giyim seven gençler için harikalar vitrinleri dolduruyor. Levis mont tasarımları 2014 trendlerin sayesinde sezonu çok daha hareketli olarak geçirmenin tadını çıkartacaksınız.

2014 Levis mont resimleri arasından daha detaylı bir inceleme sonrasında rahatlıkla tarzınızı anında bulacaksınız. Aslında mont tasarımları çok fazla hareketli olmasa da artık bu moda sayesinde kıyafet gibi montlar yer alıyor. Levis 2014 mont resimleri incelediğiniz zaman siyah ve koyu renklerin aksine neonlar herkesi ayrı bir güzellikte hareketlendirecektir. Sezonun en çok dikkat çeken çizgisi elbette montlar arasında ekose ve çizgiler yer alıyor. Levis 2014 mont fiyatları ile herkes daha çok model sahibi olacaktır. 2014 Levis mont fiyatları ile en çok aradığınız model hemen sizin olacaktır. Levis mont 2014 sezonuna hareketli bir şekilde giriş yaparak şıklığınızı her yerde taşıyacaksınız. İster sade, ister hareketli, ister spor montlar ile daima kendi tarzınızı sonuna kadar koruyun.

Levis Bayan Mont Modelleri 2014 Photo GalleryYorum Yaz