Bayan Kaz Tüyü Mont Modelleri

Her bayanın giysi dolabında bulunması gereken 2014 kaz tüyü mont  modelleri bulunmalıdır.Kış sezonunda bizleri soğuktan kurtarıcı bir model olduğunu düşünmekteyiz. Günlük yaşantımızda ve gece gezmelerimizde hem çok şık hemde spor ve sımsıcak rahat kullanımı ile her bayanın ilgisin çekmektedir. Kaz tüyü mont  modellerin de  diz üstü ve diz modelleri gibi iki ayrı modele rastlamaktayız. Kaz tüyü dolgusu ile kış aylarının soğunu hiç hissetmeden geçireceğimiz  Kaz tüyü montlarımız kapşonlu modelleri dahada kullanışlı hem vücudumuzu  hemmde başımız soğuktan koruyacağız.

Kaz tüyü yeni sezon modellerinde sezonun tred olan her rengini görmekteyiz. Özellikle beyaz , pembe, siyah , kahve tonlar , gri gibi renler ön plana çıkıyor. özellikle spor giyim tarzından hoşlananlar için kaz tüyü montlar çok ideal diyebiliriz. Hemen hemen tüm ünlü markaların koleksiyonlarında yer alan Kaz tüyü mont dış giyimlerimizdir en çok dikkat çeken modeli diyebileceğimiz kapüşonlu kürk süslemesi ile dikkat çekici özelliği olan Kaz tüyü mont modeli kışın soğuk havaların etkisinden etkilenmemek için tercih edebileeğiniz bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Bele oturturarak vücut hatlarını belirten ya da daha bol kesimli seçenekleri olan kaz tüyü mont modelleri sizi hem sıcak tutacak hemde sokaktaki şıklığınızı tamamlayacak. Kaz tüyü montların yakaları degaje , büzgülü ya da kabarık hatlar yaratması ile sıradanlıktan çıkararak birer tasarım harikası görünüyorlar. Kış aylarının gelmesi ile soğuklar kendini hissettirmeye başladığında hiç şüphesiz kendimizi ve vücudumuzu  dışarıda  sıcacık tutatacak bir şeylere ihtiyaç duyabiliriz. İşte tam bu durumlarda  kullanılmak üzere üretilmiş soğuğa, kara kışa, yağmura, çamura banamısın demeyen, rahat oldukları kadar dayanıklıklarıyla da beğeni toplayan, vücudun ısı dengesini korumaya yarayan bu ürünlerden en çok tercih edileni Kaz tüyü montlardır.

kaz-tuyu-mont-modelleri (1) kaz-tuyu-mont-modelleri (3) kaz-tuyu-mont-modelleri (5) kaz-tuyu-mont-modelleri (6) kaz-tuyu-mont-modelleri (7) kaz-tuyu-mont-modelleri (8) kaz-tuyu-mont-modelleri (9) kaz-tuyu-mont-modelleri (10)

Yorum Yaz