Bayan kaban modelleri 2014

Bu yıl kış modası çok farklı ve canlı bir kış geçirebilmeniz için her tür ayrıntıyı kullanıyor. Yeni sezon modelleri ile ilgi çekici olduğu kadar beğeni de gören bayan kaban modelleri herkesin beklediği gibi sıradan ve gözümüzün alışık olduğu kalıplardan çok uzak. 2014 bayan kaban modellerinde farklı kalıplar, desenler, kumaşlar her zevke uygun ürünleri ile beğeni kazanmaya devam ediyor. Ancak farklı tasarımlar da bayan kaban modelleri 2014 kataloglarında şimdiden ilgi görmeye başladı.  Bu modellerde kısa bayan kabanları belden aşağısı balon şeklinde ya da salaş bir kesim kullanılarak tasarlanıyor.

Bayan kaban modelleri genelde orta boylarda ya da daha kısa olarak tasarlanıyor. Elbette daha uzun olan modeller de var. Ancak hem kış şartları ya da günümüz modası düşünüldüğünde kısa ceket görünümlü kaban modellerinin daha çok sevildiğini söyleyebiliriz. Son zamanlarda kullanılan ekoseler bayan montlarında da kullanılabiliyor. Farklı renklerde ilgi çekici bir kaban modeli bulmak mümkün. Bunun yanı sıra modellerde düğme ya da kemer kullanılarak ya da rengini sıra dışı bir tona çevirerek de ilgi çekici bir model hazırlanabiliyor. Tasarlanan 2014 palto modelleri geçtiğimi sezon çok kullanılan modellere de yer veriliyor. Sezonun öne çıkan en moda kaban modellerini galerimizde bir arada bulabilirsiniz

Bayan kaban modellerinde kullanılan bir başka modelden bahsetmek gerekirse geniş salaş yakalı modeller oldukça şık duran modellerden bir tanesi. Bunun yanı sıra kullanılan hakim yakalı ya da bisiklet yakalı bayan kabanları da bulmak mümkün. Bu yılın dikkat çeken pek çok bayan kaban modeli şık olduğu kadar da iddialı modeller içeriyor. Son zamanlarda daha çok tercih edilen kaşmirler klasik tarzı sevenler için pamuklu  kumaşlar da spor tarzı sevenler için alternatifler sunabiliyor.

Bayan kaban modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz