Bayan Mont Modelleri

Kış günlerinde dışarı çıkarken hemen üzerinize alabileceğiniz tel parça kıyafetlerden biri de bayan mont modelleri oluyor. Bin bir çeşit mont modeli arasından seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Bunu önlemek amacıyla sezonun trendlerinden oluşan bir tanıtım hazırladık. Giyim tarzınıza uyumlu görünen bayan kışlık mont modelleri ile kış günleri daha sıcak olacak.

Mont denilince akla belli başlı markalar ve klasik modeller gelir. Her sezon yeniden trend olabilen modellerden biri de bayan deri mont modelleri olur. Deri montlar spor ve bir bakıma da asi bir ruhun temsilcisidir. Çoğu zaman sokak modasını da büyük ölçüde yansıtan deri montlarla pek çok kıyafetinizi kombin edebilirsiniz. Bayan mont modelleri koleksiyonlarına göz attığımız zaman fermuarlı modellerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Bu modeller oldukça kullanışlıdır ve bu nedenle bayanlar açısından sık olarak tercih edilir. Kapşonlu montlar da kullanışlı olmaları nedeniyle en çok tercih edilen montlardandır.

Bayan kapşonlu mont modelleri yeni sezonda çeşitli detaylarla süslenerek daha modern ve gösterişli hale getirilmiş. Kapşonun kürk detaylarla süslenmesi de bu detaylardan biridir ve montlarda en çok karşımıza çıkan detay olarak bilinir. Bilindiği gibi bayan mont modelleri her yeni sezonla birlikte kendini yeniliyor ve yepyeni çizgilerle karşımıza çıkabiliyor. Hanımlar arasında yeni trend olan montlardan bir tanesi ise kemerli montlardır. Uzun ve kısa çeşitlerini bulabileceğiniz bayan kemerli mont modelleri genellikle suni deriden tasarlanıyor. Kürk yakalı olanları ise bayanların ilk tercihlerindendir. Yeni sezon montlarda genel olarak boyların uzun tutulduğu da gözlerden kaçmayan bir detay.

Bayan mont modelleri koleksiyonundaki trendler şimdiden bayanlar arasında konuşulmaya başlandı. Sezonun trend tasarımları olarak bilinen kürklü montlar daha önceki yıllarda olduğu gibi yine oldukça trend bir model. Bayan kürklü mont modelleri ile birlikte uzun çizmeler ve kürk detaylı botlar kullanarak tarzınızı konuşturmaya ne dersiniz? Fiyatları markalarına göre değişen montların detayları da tercih konusunda sizlere yardımcı olabiliyor. Her biri diğerinden daha iddialı ve dikkat çekici olan bayan mont modelleri ile kış modasının öncülerinden biri de siz olun. İşte sezonun en trend mont modelleri…

Bayan Mont Modelleri ResimleriYorum Yaz