2014 Bayan Mont Ve Kaban Modelleri

2014  Mont ve kaban modelleri bu sezon  diğer yıllardaki sadelikten kurtulup çok şık ve trend modellerle vitrinlerde yerlerini almışlar, 2014 yılının en çok dikkat çeken modeli ise kısa kollu mont modelleridir. Kısa kollu modellere en uyan tarz yarasa kol  yada normal kol kesimleridir. Salaş kesimli kabanlarda 2014 yılının ençok tercih edilen kış giysileridir. Bayan kaban modelleri genelde ya kısa boy ya da orta boyda olmaktadır. Çünkü kadınlarımız tarafından tercih edilen kısa boylu ceket tarzı mont modelleri modacılar tarafındanda fazla üretilmektedir.

Artık günümüzde istediğimiz renkte mont modeli bulmak mümkün , kırmızıdan siyaha , pembeden maviye seçim yapmak çok zor olabilir. Bu yüzden mont seçimi yapmadan modeline ve rengine karar vermeniz gerekir. 2014 Mont modelleri arasında en favori , en trend renk kırmızı gözükmektedir. Fakat kırmızının rengine bakmadan karar vermeyin deriz. 2014 mont modelleri arasında seçim yaparken en dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konuda her ortamda giyebileceğiniz bir mont modeli seçmenizdir. Çünkü montlar sanıldığı gibi ucuz ürünler değildir. Bu yüzden kaliteli ve birçok ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir mont tercih etmeniz daha mantıklıdır.

Hem kalite de hemde fiyat bakımından uygun Defacto, Collezione, LC Waikiki markalarının mont modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. 2014 bayan kaban modelleri en tren ve en şık modellerle karşımıza çıkıyor, beyaz renkli tonlardan, kırmızı ve siyah renklerden oluşmuş kabanlarda her butik çeşidine  bakmalısınız. Kabanlarda kumaş seçim de kaşe kumaş kabanlar çogunlukta olup ayrıca soğuk günler için bizleri sımsıcak yapacak ister belden kemerli veya belden  bağlamalı modelleri , ister vücudumuza oturan tasarımları hepsi birbirinden şık bir biçimde karşımıza çıkıyor. Kısacası 2014 bayan mont ve kaban modelleri ile bu kış sezonunu hem çok şık ve hem de sımsıcak geçireceksiniz.

2014 Bayan Mont Ve Kaban Modelleri ResimleriYorum Yaz