Ünlülerin saç modelleri

Saatlerimizi harcayıp saç modellerimiz için oluşturduğumuz tasarımı beğenmeyip, tekrar yeniden istediğimiz tasarımı oluşturma gayretini hepimiz biliriz. Bir bayanda da en çok takıntı yapan detay saç modelleridir. Mükemmeli yakalamak için bayanlar çoğu zaman saatlerini harcar, çoğu zaman birçok ünlünün saç modelini tek tek incelemeye koyulurlar. Peki saç modelleri sezonunda farklı bir görünüme büründü mü? Sorunun cevabı için yaptığımız birkaç araştırmayı paylaşmak istiyorum.

Her sezon olduğu gibi yine ünlülerimizin saç şekillerini inceledik. Bu sezon özellikle geçtiğimiz saç modasına nazaran, farklı ve iddialı görünen çok fazla model var. Ünlülerin saç modelleri ve şekillerinden de gördüğümüz kadarıyla, bu sezonun iddialı tasarımı at kuyruğu ve topuz modelleri oluyor. Hemen her ünlü gerek gece hayatında, gerekse kırmızı halıda bu saç şeklini tercih ediyor. saç modelleri arasında da en sık tutulan şekiller bu iki türden. Bu yüzden eğer uzun ve dalgalı bir saça sahipseniz, bu şekilleri deneyebilirsiniz. Tabi uzun saçın yanında kısa saç modellerini tercih eden bayanlarımız da olmuyor değil. Onlar için de Hollywood ünlümüz Miley Cyrus’un saç tasarımını görsellerle beraber sunduk. Bunu aşağıdan inceleyebilirsiniz. Aslında ünlülerimizin saçlarını sadece fikir edinmek açısından inceleyin. Kendi saçınızı aynı şekle sokmanın bir anlamı olmayacaktır. Uzun saç modellerini tercih eden ünlülerimizin de her gün aynı şekillerle uğraştığını düşünmüyorum. Her gün farklı bir görünüm, size farklı bir hava katacaktır.

Görsellerde sizlere sunduğumuz ünlüler, daha çok Hollywood yıldızları ve ünlü sanatçılar oluyor. Türk ünlülerimizin saç modellerini bu makalemizde yayınlamak istemedim. Gelecek yayınlarda, saç modelleri başlığı altında Türk olan ünlülerimizi de inceleyebiliriz. 3k Moda sayfasında özgün ve diğer sayfalarda bulamayacağınız birçok makaleyi de sizlere sunuyor olacağız. Bizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Ünlülerinsaç modelleri burada: ünlü saç modelleri

Ünlülerin saç modelleri ResimleriYorum Yaz