Ünlülerimizin Sonbahar Kış Kombinleri

Yazın bittiği şu günlerde ünlülerimizin sonbahar kış kombinleri ile ilgilenmeye başladık. Yaz bitti ve ünlüler tatil beldelerinden evlerine döndü. Dizi ve film sezonları başladı. Tüm bunlar kadar sonbahar partileri ve davetler, gece hayatı da başladı. Modanın kalbinin sokakta olduğunu bilenlerimiz ünlülerin kıyafetini yakından izlemeye başladı. Sonbahar kış kombinleri oluşturmadan ünlülerin ne giydiğine bakıyoruz.

Kışla beraber başlayacak sosyete davetlerinin resimlerinde kimin ne giydiği ile ilgileneceğiz.  Gece davetleri kadar, sinema, tiyatro ve galalarda giydikleri kombinler bizler için de ilham verici olacak. Ünlülerin sonbahar kış kombinleri magazin sayfalarında yer aldıkça o resimlerden etkilenerek alışveriş yapacağız. Bir defilede gördüklerimizden daha çok ünlülerin üstünde gördüklerimizden etkileniyoruz.

Hangi ünlünün nerde ne giydiği bizi defilelerden daha çok ilgilendiriyor. Sonbahar kış kombinleri oluştururken en çok kopyeyi onlardan seçeceğiz. Ünlülerin bu etkisini bilen markalar ünlülerin kıyafetlerine sponsor olmaktadır. Firmalar bu etkiyi bilerek dizilerdeki kostümler kadar program yapanların da kıyafetlerine sponsorluk yapmaktadırlar. Ünlülerimizin kış ve sonbahar kombinleri hepimizi etkisi altına almış bulunmaktadır.

Modayı yakından takip etmek isteyenler defile defile gezmek vakti ya da moda dergilerini yeterince takip etme şansı olmayanlar için en iyi adres ünlülerdir. Ünlülerin sonbahar kış kombinleri pek çoğumuzun alışveriş kararını belirlemekte. Bu kombinlerle sadece kadınlar değil, en az onlar kadar erkekleri de ilgilendirir. Hatta çocuklarımızı giydirirken dizi oyuncusu çocukların kombinlerinden ilham alırız. Ülkemiz ünlülerinin de artık dünya starlarından geri kalmadığı günler yaşıyoruz.

Birçoğu sadece yurt içinde değil yurt dışında da alışveriş yaparak kombinler oluştururlar. Dünya starları ile eşdeğer şıklıkta gördüğümüz ünlülerden aldığımız ilhamla alışverişimize ve tarzımıza yön veriyoruz. Alışverişe çıkmadan önce dergileri ünlülerin kombinlerini öğrenmek için inceleriz.  Ünlü ve sosyetik isimler hepimiz için sanal moda danışmanlığı yapmakta, tercihlerimizi doğrudan etkilemekte.

Ünlülerimizin Sonbahar Kış Kombinleri ResimleriYorum Yaz