Pierre Cardin Tesettür Modelleri

Çok tanınmış bir giyim markası olan Pierre Cardin şimdi yeni ürünleriyle hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Kabandan ayakkabı tasarımlarına kadar her bir modeliyle hanımların dünyasında çok ayrı bir yeri var. Bizde bu dünyanın kapılarını sizlere Pierre Cardin sonbahar kış tesettür modelleri 2016 ile birlikte açıyoruz. Geniş kitlelere hitap eden markanın özel kişiye özel tasarımları da bulunuyor.

Her gün şıklığıyla göz kamaştırmak ve tüm detaylarıyla giyim stillerini yansıtmak isteyen bayanlar her daim  stiller oluşturuyor. Giyim modelinizi her çizgisiyle yansıtabilen alternatiflere imza atan marka renkleri açısından da beğenildi. Kahverengi tonları her zaman markanın temel renklerindendir. Bu sezon yine bizi şaşırtmadı ve bu renk üzerine tasarımlar gerçekleştirdi.

Pierre Cardin sonbahar kış tesettür kaban modelleri ile bunu daha net görmekteyiz. Kaban modellerinin çoğunda kahverengi ve tonları kullanılarak sütlü kahve gibi bir koleksiyona imza atılmış. Kabanlarınızı uygun renkteki çanta ve ayakkabılarla bütünleştirdiğinizde artık sizin de şık bir kimliğiniz olacak.

Pierre Cardin sonbahar kış tesettür trençkot modelleri de kaban koleksiyonlarına benzer renklerden oluşmuş. Kap modelleri de tesettürlü hanımların son zamanlarda olmazsa olmazlarından. Geçtiğimiz sezonlarda da sevilen tasarımlar arasındaydı ve yine varlığını sürdürmekte.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kaliteli görünümü ve zengin duruşuyla oldukça havalı. Sezonun birbirinden popüler tasarımlarını barındırması bayanların bu markaya olan ilgisini arttıran unsurlardan biridir.

Ünlülerle oluşturduğu kombinleriyle de hanımların ilgisini çekebiliyor. Yeni sezonda Melisa’nın kombinleri ismini verdiği koleksiyonda tesettür giyime uygun parçalarda bulunabiliyor. Özel zamanlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz  aksesuar seçeneklerini tamamladığınızda kendinize özgü bir tarza imza atmış olacaksınız.

Her ünlü markada olduğu gibi biraz yüksek rakamlarla satışa sunuluyor ancak büyük indirimler de sunabiliyor. İşte en özel tasarımlar tüm ihtişamıyla karşınızda.

Pierre Cardin Tesettür Modelleri Photo Gallery
pierre-cardin-1-pierre-cardin-onden-fermuarli-cepli-pardesu-bej-pardesu-2.jpg

pierre-cardin-1-pierre-cardin-onden-fermuarli-cepli-pardesu-bej-pardesu-3.jpg

Pierre Cardin Tesettür Modelleri_3.jpg

pierre-cardin-1-dugmeli-kemerli-pardesu-bordo-pardesu-1.jpg

 

Yorum Yaz