İngiltere’den Sonbahar Sokak Modası

Örnek kombinler öyle göz kamaştırıyor ki anlatılmaya değer. Fakat buna değinmeden önce birkaç modelden bahsetmek tam yerinde olacaktır. Şöyle ki çizgili pantolonlar, yarasa kollu pançolar, pantolonlu etekler, karmaşık renkli tulumlar, uzun çizgili etekler ve hakim yaka yelekler.. İngiltere sonbahar sokak trendlerinde bu yıl da rahatlık unutulmamış.

Örnek kombinler ise; bir erkek arkadaşımız ile başlasın. Lacivert bilek boylarındaki kumaş pantolonun üzerine giyilen turuncu gömlek ve kundura ayakkabılar üzerine tamamlanmış lacivert renkli şal birbirlerine yakıştırılmış. Saçların ön tarafları uzatılmış ve sağ tarafa yatırılmış aynı zamanda güneş gölükleri hala yüzdeki yerini korur durumda kalmış.

Lara Khoury, İngiltere’nin modern kadınsı kreasyonlar onu son ön-Sonbahar-Kış-koleksiyonu sunmaktadır. Bu cesur ve şık bir önlük ilgili. Ben yenilik, özgürlükçü, çağdaş ve deneysel eğilim tutkusu gibi. Her elbise çok şık ve zariftir. Bayanlarda şık ve zarif olmayı çok sever biz Yatkalkmoda.com olarak zarif bayanlara muhteşem elbise modellerini bir araya getiriyoruz bakalım beğenecekmisiniz sizleri derlediğimsonbahar kış elbise modelleri ile baş başa bırakıyorum daha bir çok modelleri sizlere sunmaya devam edeceğiz bizi takip etmeye devam ediniz…

İngiltere sonbahar sokak trendlerinde unutulmayacak ayrıntı ise tam olarak bu! Güneş gözlükleri, güneşten korunmak yerine artık bir moda rüzgarına kapılmış, her kombin ile tamamlanıyor ve şıklığı her an göz kamaştırıyor. Bir bayan arkadaşımız ise, düz beyaz üzerine atılmış, lacivert çizgili eteği ile karşımıza çıkıyor. Diz hizasında olan eteği yarım buz mavisi bir body ile tamamlamış ve sonbaharın soğuklarına meydan okuyan pançosu ile kombinini tamamlamış aynı zamanda lacivert botları ise görülmeye değer.

İngiltere’den Sonbahar Sokak Modası ResimleriYorum Yaz