Hangi Ünlü Ne Giymiş ?

Siyah inci küpeleri ve at kuyruğu saçı ile dikkat çeken Watson, geceye lacivert apartman topuk açık ayakkabıları ile gelmiş. Hangi ünlü bu ay ne giymiş, sorusuna Ayşe Hatun Önal ile devam ediyoruz. Önal, siyah elbisesi ile karşımıza çıkıyor. Göğüs kısmı ayrı bir parça ile kapatılmış, göbek ve boyun kısmı ise şeritler halinde kumaşlarla doldurulmuş Önal, kırmızı ruju ve siyah ayakkabıları ile kombinini tamamlamış.

Bu ay ünlüler ne giydiler diye bakarken karşımıza Pınar Altuğ Atacan çıkıyor. Lacivert, dar, belden oturtmalı bir pantolon ile beyaz gömlek kombini yapan Altuğ, saçlarını salık bırakmayı tercih etmiş. Ve kombinin beyaz spor ayakkabıları ile tamamlamış.

Bu ay ünlüler ne giydi; önümüzdeki yılın modasına hazır ünlü var mı, merak konusu. Gelelim Banu Zorlu’ya; Banu hanım siyah ve beyaz tonları ile karışık kot eteği ile birlikte, pembe şifon gömleğini tamamlamış, gömleğin içine giydiği siyah body göğüs dekoltesini kapatmasına yardımcı olmuş. İnci ve taşlı kolyesi ile kombinini tamamlayan Zorlu, düz spor ayakkabıları ile klasik ve spor uyumunu gözler önüne seriyor.

Kate Moss Mango reklamlarının çekimlerine devam ediyor çok güzel elbise modellerinin tanıtımını yapan Kate Moss bu sene bir birinden güzel 2015 Mango kazak modelleri, Mango kazak modellerinin reklam çekimlerinde bir birinden çarpıcı pozlar verdi işte sizler için Kate Moss Mango reklamlarından derlediğimiz bir birinden güzel Mnago modellerine hep birlikte göz atalım…

Hangi Ünlü Ne Giymiş ? ResimleriYorum Yaz