Dişleri Beyaz Gösteren Ruj Renkleri

Diş güzelliği, sağlıkları ile başlar, sağlıklı dişler, temiz ve beyaz görünürler, ama bazen ne yaparsak yapalım, dişlerimizin rengi içimizi karartır ve bir türlü buna çözüm bulamayız. Doğal rengi eğer dişlerimizin normalden farklı ise, beyaz görünmüyorsa, bize yapacak çok fazla bir şey kalmıyor. Aslında piyasada diş beyazlatıcı olarak satılan çok çeşitli ürün var, eğer bunlardan da yarar görmüyorsak, bazı hilelere baş vurmalıyız. Bunların en önemlilerinden biri de dişleri beyaz gösteren ruj renkleri arasından doğru seçimi yapmaktır. En çok koyu renk rujlar dişlerin beyaz görünmesini sağlarlar.

Bilhassa gece makyajında koyu kırmızı renklerin dişlerin rengini beyaz göstermesi kaçınılmazdır. Bunun yanında gündüz kullanacağınız pembe tonlardaki rujlar da dişlerinizi beyaz gösterecektir. Beyaz gösteren ruj renkleri arasında mat pembeleri saymamak olmaz. Hele dişlerinizde lekeler varsa, pembe mat rujlar, bu lekelerin görülmesini engelleyecektir. Ayrıca fuşya renkli rujlar ve bunların tonları da doğal olarak beyaz olmayan dişlerinizin beyaz görünmesine yarayacaktır.

Kırmızı ve bordo renkli rujlar ise, bilindik en eski dişleri beyaz gösteren ruj renkleri arasındadır. Dolgun ve güzel dudaklarınızı bordo ve kırmızı ruj ile süslediğiniz zaman, diş renginize zaten kimse dikkat etmeyecek ve ilgi, dudaklarınızın üzerinde yoğunlaşacaktır. Dişleri beyaz gösteren ruj renkleri, kısaca böyle özetlenebilir. Gece ve gündüz için ayrı kullanacağınız rujlar, dişlerinizi de beyaz gösterecektir.

 

Yorum Yaz