Bayan palto modelleri

Bayan palto modellerinde bu yıl kaşmirler en çok tercih edilen modellerin başında yer alıyor. Kaşmirin dokusu nedeni ile daha çok tercih edilmesi aynı zamanda da daha fazla model hazırlanmasını da sağlıyor. Son zamanlarda uzun bayan paltolar kadar kısalar da oldukça fazla tercih ediliyor. Daha spor ve modern kesimlere sahip olan kısa bayan paltolarda en çok kullanılan detaysa kemerler. Bu modellerde kıyafetin kendi kumaşından kullanılan kemerler hem modelle uyumlu hem de günlük kullanımlar için ideal bir seçim olabilir. Bunun yanı sıra çıkarılan renkler de oldukça güzel.

2015 Bayan palto modellerinde en çok dikkat çeken unsurlardan bir tanesi olan renkler pembe, kırmızı, siyah, pudra tonlarda kullanılarak hazırlanıyor. Bunun yanı sıra yaka kesimlerinde geniş çok geniş yakalar ve hakim yakalar tercih ediliyor. Modeli daha şık bir görüntüye kavuşturan yaka detayları elbette aynı zamanda da yüzünüzü ön plana çıkarıyor. Kabarık ve geniş kesim yakalar yüzünüzü daha toplu durmasını sağlar. Bunun dışında kullanılan sivri ya da hakim yakalar ise daha ince görünmesini sağlar. Bu nedenle bayan palto modellerini incelerken yüz şeklinizin nasıl olacağını da düşünün. Bayan palto modellerinin en güzel yanlarından bir tanesi de günlük kullanımlarda bile çok şık bir kıyafetiniz olmuş olacak.

Bayan palto modellerinde kullanılan uzun modellerse genelde diz boyunda ya da diz üstünde tasarlanıyor. Modelde büyük düğmeler, deri kemerler ve üst kısımda ayrıntılar yer alabiliyor. Uzun bayan palto tasarımları daha çok pantolon kullanmak isteyen bayanların tercih ettiği bir model. Pantolon üzerinde son derece şık duran uzun bayan paltolar aynı zamanda da daha rahat giyinmek istediğinizde sizin için yardımcı olabilir. Bu modellerde de elbette ilk tercihler canlı renklerden yana.

Bayan palto modelleri Resimleri 

Yorum Yaz