Bayan Hırka Kazak Modelleri

Genelikle çalışma hayatında olmayan bayanlarımız vakitlerin birçoğunu evlerinde geçirirler ve kendilerine bir hobi ve uğraş ararlar.bunların başında da örgü örmek gerekir ve harika modeller yaratırlar.

Son zamanlarda taytların çok moda olmasıyla üzerlerine giymeyi body den çok tercih ettikleri salaş hırka ve kazak modelleri  bu günlerde çok moda bu salaş hırkaları çok rahat kullanıldığı için bayanlarımız çok fazla tercih etmektedirler. Bunun yanı sıra tığ hırka modelleri de şıklığı ile ön planda olmaktadırlar.

sezonunda çok moda olan bu modelleriyle çok şık olabilirsiniz,özellikle kahve tonların ve doğa renklerinin öne çıktığı modeller in yapılması oldukça kolay olan ve hemen her bayanın kolaylıkla yapabileceği veya satın alabileceği cinsten  bayan hırka modelleri arasındadır yün hırkalarda ise insanı fazla boğmayan modeller ön plana çıkmaktadır. Modellerinin arasında düğmeli düğmesiz,yakalı yakasız  nasıl ve ne şekilde istiyorsanız böyle bir hırka modelini yaklaşık 1 hafta da sizde yapabilirsiniz.

Mesela  eğer örgü örmeyi biliyorsak ki çoğu bayanımız biliyordur düz renkten düz örgü ile yakalı bir model örüp üstünü renkli gürünümelerle süsleyip ortaya değişik bir model çıkarabiliriz eminiz ki hangi mağazadan aldığınızı soracaklardır.

Değerli takipçilerim sizlere bugün kazak ve hırka modellerini tanıtmak istedim, bayanlar kış geldi almanın da zamanı geldi peki sizler yeni hırka ve kazak modellerini gördünüz mü? eğer görmediyseniz sitemize göz atmadan karar vermeyiniz sizler için bir birinden güzel hırka ve kazak modellerini bir araya getirdim, detaylı resimlere galerimiz den göz atabilirsiniz yorumlarınızı bekliyorum…

Bayan Hırka Kazak Modelleri Resimleri
Açıklamalı-Saç-Örgü-Bayan-Hırka-Modeli-2017.jpg

2017-Örgü-bayan-kazak-modelleri.jpg

bu-hirkayi-eminim-begeneceksiniz--bayan-kazak-ve-hirka-modelleri-0D0A09gt-orgu0D0A0D0A0D0A09gt-orgu-kazak-ve-hirka-modelleri0D0A0D0A0D0A09gt-bayan-kazak-ve-hirka-modelleri0D0A0D0A-31162.jpg

Bayan Hırka Kazak Modelleri_0.jpg

Bayan Hırka Kazak Modelleri_1.jpg

bayan-örgü-kazak-modelleri-2017.jpg

Bayan Hırka Kazak Modelleri_2.jpg

triko-hırka-modelleri-bayan-2017.jpg

Yorum Yaz