Bayan bluz modelleri

Bayan bluz modellerinde öncelikle şifon ya da transparan gömlekler son zamanların moda tasarımları arasında yer alıyor. Ceket içinde kullanılabilen bu tarz modeller ekose modelleri ile de kullanılabiliyor. Bunun gibi bir bayan bluz modelinde çok fazla aksesuar kullanmanıza ya da gösterişli bir pantolon giymenize gerek yok. Bunun yerine sade renk bir pantolon kullanabilirsiniz. Bayan bluz modellerine devam!

Kullanabileceğiniz bayan bluz modellerinde bu yıl daha çok sade tasarımlar damgasını vurdu. Bu anlamda çok fazla detaya girilmemiş olan bayan bluz modellerinde ya tek renk ya da kendinden de seneli şifon kumaşlar kullanılıyor. Bu anlamda sade ve tek renkli bayan bluz modelleri yılında da bebe yakalı ve hakim yakalı olarak sunuluyor. Dikkat çeken noktalardan bir tanesi de tasarlanan bayan bluzlarında çok fazla aksesuara ihtiyaç olmaması. Bazı modellerde kendinden kemerler olduğu için ya da zincir kemerler kullanıldığı için daha kolay kombinlenebiliyor.

Tasarlanan modellerde şifon, pamuklu ve viskon kumaşlar kullanılıyor. Daha rahat ve esnek yapıya sahip olması nedeni ile viskon kumaşlı bayan bluz modelleri bayanların ilk tercihlerinden. Ancak günlük kullanımlar için pamuklu kumaşlar da ideal bir seçim olabiliyor. Eğer şık bir kombin kurmak isterseniz bayan bluz modelleri ile yapabileceğiniz farklı tasarımlar olduğunu görebilirsiniz. Öncelikle seçtiğiniz bayan bluz tasarımı sade bir renkse taytlarla, deri pantolonlarla ya da dar etekle kombinleyebilirsiniz. Renklerin birbiri ile uyumuna göre bayan bluz modellerini kombinleyebilirsiniz. Bunun dışında kullanacağınız yere göre de seçeceğiniz model değişecektir. Günlük ve iş hayatı için pamuklu ve viskonları abiyeler için de şifon bayan bluzları tercih edebilirsiniz.

Bayan bluz modelleri ResimleriYorum Yaz