2015 DeFacto kış koleksiyonu

Genellikle tarz sahibi olan ürünler ortaya koyan firma sonbahara yakışır ve sonbaharın serin sabahlarına uygun olarak ürünler yarattı. Ürün yelpazesinin içinde ise genellikle içinizi ısıtacak ürünler bulunuyor. Bu ürünler sayesinde kendinizi çok daha sıcak hissedecek aynı zamanda kışın tüm soğuk havasını üzerinizden atacaksınız.

DeFacto geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi yine bu sezonda da moda severlerin merakla beklediği kreasyonlardan biri olmayı başardı. 2015–2015 DeFacto kış koleksiyonu birbirinden şık tasarımları ile hem rahatlığı hem de güzel görünmeyi amaçlıyor. Kış koleksiyonunda iki ayrı tema dikkatleri çekiyor. Yeni sezon sonbahar- kış kreasyonu bayanlar için oldukça cıvıltılı olacak gibi görünüyor.

Kıpır kıpır olan ve yerinde durmayı bilmeyen kişiler için Trendy şıklığı bulunurken, hem şık hem de rahat olmayı bir arada isteyen kişiler içinse Casual serileri hanımlar ile buluşmaya hazırlanıyor. Kıyafetlerin modelleri ise kesim olarak 60 ‘ ların modasını yansıtmaktadır. Renk konusunda ise Animal print detaylar ile toprak tonlamaları firmanın bu yıl en çok tercih ettiği renkler arasında yerini alıyor.

DeFacto sonbahar kış koleksiyonu erkek müşteriler içinde farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şıklığı ve rahatlığı yine ön plânda tutan modelleri ile erkek müşterilerinin de gönlünü kazanmayı başaran DeFacto yeni sezon koleksiyonu ile her zaman bir adım önde olacak tasarımlar türetmeye devam ediyor.

Erkek trendlerinde modanın zamansız kısmını yakalayan, aynı zamanda desenleri ile çağın altın ışığını yakalayan bir tasarım yaratıyor. Hem klâsik bir şıklık ortaya koyuyor hem de spor giyime yakın tasarımlar türetmeye devam ediyor. Renk tonlamaları ise klâsik giyimde kahverengi ve siyah tonlamaları olurken, kumaş türleri ise yine dokulu kumaşlardan tercih ediliyor. Aksesuarlar sayesinde ise şıklık tamamlanıyor.

2015 DeFacto kış koleksiyonu ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz