15 Kolay Günlük Kombinler

2015 Kombinlerin hangisine dolabımızda yer verilmez bir bakıp değerlendirelim onun tarzına göre. Benim bir moda anlayışım bir kombin yapma anlayışım zaten var diyenler için de bir gözden geçirme yapalım.

Bu yaz sezonunda Burcu Hanım’ın pantolon ve etekler ile en çok kombin yapma yoluna gittiği yazlık ürün bluz modelleri olmuştur şüphesiz. Ne tür bluzlar iyidir diye soracak olursanız size büyük markaların defilelerindeki mankenlerin üzerinde tanıtmış olduğu bluz modelleri en güzel örnekler diyebilirim. Burcu Esmersoy da bunları tercih ediyor.

Bluz modellerinde sıkça karşımıza çıkan bir desen olarak hayvan desenleri özellikle de leopar deseni var. Artık hemen hemen bütün firmalar sezonlar için hayvan deseni tasarımlı birçok kıyafet çıkarmaya başladı.. Beyaz keten bir pantolonun üzerine hayvan desenli bir bluz giyebilirsiniz.

Burcu Esmersoy’un kombinleri arasında etek üzerine atlet tarzında tişört ve bluz karışımı ürünler de oldukça iyidir. Salaş ve ya bazen de pileli eteklerin üzerine askılı tişörtler ve body çeşitleri ile kombin yapıyor. Bu bluz kombinlerini isteyen bayan etek ile isteyen bayan pantolon ile yapabilir ancak pantolonlar konusunda bazı bayanlar yanlışlık yapıyor.

Yanlışa düşmemek için Burcu Esmersoy kombinlerini örnek alabiliriz. Yazlık ürün modelleri bakımından değerlendirme yaptığımızda bayanlar vücutlarına çok fazla takıntı yapıyorlar. Burcu Esmersoy bayanlara kendilerini sevmeleri ve kendileri ile barışık olmaları konusunda uyarı yapıyor.

15 Kolay Günlük Kombinler ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz