Victoria’s Secret Defilesi 2015

Kısa zamanda ve çok uğraşmadan kendi tarzını belirlemesini bilen ve bunu hayat tarzı haline getiren bakımlı kadınlar, Victoria’s Secretdan vazgeçemezler. Gece gündüz genç nesil tasarımcıları ile sizlerin şıklığı için çalışan Victoria’s Secret, elbise konusunda ne kadar iddialı olduğunu kanıtlamıştır. Victoria’s Secret sonbahar kış koleksiyonu sizleri gündüz ve gece şık ve stil sahibi yapabilmek için dizayn edilmiştir.

Moda takipcileri bugün sizlere Victoria’s Secret 2014&2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu modellerini de tanıtacağız.İlkbahar yaz koleksiyonları tamamlanmaya başlarken Victoria’s Secret zamanın ilerisine geçiyor ve iki gün sonra sonbahar kış koleksiyonunu takipçileriyle buluşturuyor.Victoria’s Secret’un baş tasarımcısı Felipe Oliveira Baptista’nın hazırladığı 2014&2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu; 11 Şubat günü Türkiye saatiyle 17:00’da New York Lincoln Center’da gerçekleşecek defile ile tanıtılacak.

Victoria’s Secret Sonbahar Kış Koleksiyonu 2014&2015 Turuncu, siyah, kırmızı ve toprak tonlarının ağırlıklı olarak hissedildiği koleksiyonda, elbiseler, çanta modelleri, şapkalar ve tunikler oldukça hoş ve şık…

Değerli takipcilerimiz sizler için seçmiş olduğumuz Victoria’s Secret 2014&2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu modellerine galerimizden inceleyebilirsiniz muhteşem modeller ve en son markaları sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz…

Son derece modern çizgiler eşliğinde hazırlanan elbiseler, giyenlerin öz güven sahibi olmaları ile doğru orantılıdır, kendini ve ne istediğini iyi bilen bayanların tercihi olan Victoria’s Secret, bu sezona damgasını vuracak modellere imza atmıştır. Victoria’s Secret sonbahar kış koleksiyonu, bu senenin odasına yön veren tasarımları ile göz doldurmaktadır. Dar elbiseler, kalem elbiseler, kısa etekler, kalem etekler, dar pantolonlar, bluz ve gömlekler, hep bu sezon giyilecek Victoria’s Secret kreasyonlarındandır.

Victoria’s Secret Defilesi 2015 ResimleriYorum Yaz