Zara İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 Zaraİlkbahar- Yaz koleksiyonu, markanın spor rahat çizgileri ile sıcak günlere davetiye çıkarıyor. Koleksiyondaki parçalar bahar renklerinin ışıltısı aydınlık günlerin habercisi olmaya aday görünüyor. Beli açık kısa bluzlar sandaletlerle bütünleşip cesur görüntüler ortaya çıkarıyor. Baskı desenlerin yanı sıra, serin günler için tasarlanmış şık üstler rahatlıkla bütünleşiyor. Denim parçaların yanı sıra, yırtmaçlı etekler asimetrik kesimleri ile dikkat çekiyor. Bol paça pantolonlar, püsküllü kovboy tipi üstler koleksiyonda dikkat çekiyor. zara ilkbahar yaz koleksiyonunda yeni sezon için rahat ve sportif kıyafetlerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda , çarpıcı şıklık arayanlara alternatifler sunuyor. Ayrıca stilini yenilemek isteyen bayanlarımız içinde hızlı ve kolay seçeneklerini görebilirsiniz.

Birbirinden rahat ve iddialı tasarımlar yeni sezonda fark yaratıyor. Siyah ve beyazın hakim olduğu yeni Zara İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda , önümüzdeki sezonun trendleri arasında yer alacak göbeği açıkta bırakan, yarım bluzlar ve salaş şifon etekler koleksiyonun anahtar parçaları arasında yerini alıyor  ve baharın vazgeçilmez deseni olan çiçek motifleri koleksiyonun anahtar detayları arasında yerini alıyor. Zara ilkbahar-yaz kampanyası yeni stili ve imrenilecek tarzıyla sezona iddalı bir giriş yapacak gibi gözüküyor.

Zara  ilkbahar – yaz koleksiyonun en yeni modellerini vitrinlerde sergilemeye başladı. Bir çok farklı tarzın bir araya geldiği elbise koleksiyonunda, kısa elbise modelleri, uzun modeller, yaza özel beyaz elbiseler, ciddi giyinmeyi sevenler için düz kesim modeller ve siyah gece elbisesi modelleri mevcut. Daha çok siyah, beyaz ve krem tonlarının hakim olduğu modeller haricinde, desenli, tül ve örgü işlemeli modeller de bulunmakta. Sizlerde hiç vakit kaybetmeden Zara ilkbahar yaz koleksiyonuna göz atarak yaz sezonuna hazırlığınıza başlayabilirsiniz.

Zara İlkbahar Yaz Koleksiyonu ResimleriYorum Yaz