Yurtdışında En Çok İzlenen Programlar

KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS

Galiba en mahrem sırlarına kadar her şeylerini milyonlarla paylaşan başka bir aile bulamayız. Kameranın karşısına geçip kardeşinizin 72 günlük evliliğini ne kadar mantıklı hale getirebilirsiniz?

BOTCHED

Etrafımdaki estetik yaptıranlara bakıyorum da bence çoğunun bu programa katılmaya ihtiyacı var. Burada iki estetik cerrah yanlış operasyon geçiren kişileri “düzeltiyorlar”. Kesinlikle iştah açıcı.

RICH KIDS OF BEVERLY HILLS

Aşırı zengin insanların hayatını izlemek dolu kafanızı boşaltabilir. Ancak bizde aynı tarzdaki insanlar yarışmada olmayacağı için sosyo-kültürel olarak boş insanlar, yalan hayatlarıyla anılarımızı kirletebilir.

YAPMADAN DÖNMEYİN!

Derelerin taşıdığı alüvyonlarla oluşan Longoz Ormanlarında rehberli tura katılın.

BEETHOVEN’İN KALEMİNDEN

Burada gördüğünüz her şey bir nota; ortaya çıkan senfoni ise kesinlikle harika.

Hayatın dinamiğine kendimizi kaptırdığımız anlarda bazen nefes al, nefes ver yaparız ya hani. Bakucha’ya gittiğinizde yüzünüzü Istıranca Dağları’na dönün, etrafınızdaki üzüm bağlarını gözlerinizle yavaşça süzdükten sonra bir nefes alın; longoz ormanlarındaki yaşam döngüsünü ve 8000 yıl önce de insanların aynı gün batımına şahit olduğunu anımsayarak nefes verin. Bakucha Otel’de önünüze serpilen yemek seçkilerinin hepsi bulunduğu toprakların hazinesi, süt ürünleri, et yemekleri, asıl şarapları hiç sormayın. Istıranca Dağları’nın gözü gibi baktığı bu üzüm bağlarına hayran kalacaksınız, hasatların tadı ise damağınızda yer edecek. Bir çok kültüre, geleneğe ve göreneğe ev sahipliği yapmış bu toprakların misafirperverliği tarifsiz bir huzuru beraberinde getiriyor. Nereden gelirseniz gelin, yuva sakinliğini bu kocaman doğanın her bir ağaç kavuğunda bulacaksınız.

Yurtdışında En Çok İzlenen Programlar Resimleri
Yurtdışında En Çok İzlenen Programlar_16.jpgYurtdışında En Çok İzlenen Programlar_3.jpgYurtdışında En Çok İzlenen Programlar_1.jpg

Yurtdışında En Çok İzlenen Programlar_5.jpg

Yorum Yaz