YENİ TRENDLER ERKEK

BAHARDAN HEMEN ÖNCE ERKEK GARDIROBUNA NELER SIZACAK?

Mevsim geçişlerinde erkekler neler giyecek? Belli başlı moda markalarının ve moda tasarımcılarının “Pre-Fall” koleksiyonları bize ne anlatıyor?

Mevsimlerin ve trendlerin hızına akıl erdirmek mümkün değil. Her yeni sezon yeni trendleri beraberinde getiriyor. Yaz trendlerini Mayıs ve Haziran ayları itibariyle özümsedik, Temmuz ayında pekiştirdik. Ağustos’a geldiğimizde yaz trendlerinden biraz sıkıldık. Bu dönemde, dünyada “Pre-Fall” (“Sonbahar öncesi”) dediğimiz sezona giriyoruz aslında. Yani, yaz kıyafetlerinin yerini yavaş yavaş sonbahar parçalarına bıraktığı, daha ticari havada, temel ihtiyaçların belirli trendleri özümseyerek evrildiği bir geçiş dönemi. Ülkemizde çok belirgin olmayan bu dönemde, biraz baharlık parçaları mağazalarda görebiliyoruz.. Ben de yaz koleksiyonlarından, elbette stoklarda bedenleriyle arta kalanlar arasından, sonbahar öncesi devam edecek trendlere dair dolabınıza ekleyebileceğiniz parçalara yani “yatırım”parçalarına bir dokunuş.

Dsquared2’nin, Pre-Fall koleksiyonunda, markanın imzası haline gelen denimin bu kez militer detaylarla farklılaştığını görüyoruz. Siyah-beyaz paletindeki koleksiyonu, fermuar ve payetlerle hareketlendiren Dean & Dan Caten kardeşler, her zaman yer verdikleri dar paça denim parçaları erkek giyime has beyaz smokin gömleği, payetli smokin ceketi gibi parçalarla militer detaylar bir arada karşımızdalar.

LOUIS VUITTON

Louis Vuitton Pre-Fall koleksiyonu için kareler ve zigzaglara yer veriyor. Kapitone, yün ve silüetler doku yaratırken fularlar ve denizci ceketleriyle marin esintileri ortaya çıkıyor. Gri, lacivert ve siyah hakimiyetindeki koleksiyonu kırmızı ve mavilerle, bu iki rengin akıcı kamuflaj deseniyle canlandırıyor.

BOTTEGA VENETA

İtalya’nın en gusto sahibi markalarından Bottega Veneta,

Pre-Fall için sonbahar tonlarını tercih eden markalardan. Bordo, lacivert, siyah ve haki koleksiyonda, yün trikolar, flanel blazer ceketler ve deri biker ceketler dikkat çekiyor. Deri sepet örgüsü bu sefer sürpriz bir yerde. Süet çöl botlarına da aşırı dikkat!

YENİ TRENDLER ERKEK Resimleri
2017-erkek-spor-gömlek-modelleri.jpg

2015-Model-Yeni-Trend-G%C3%BCne%C5%9F-G%C3%B6zl%C3%BC%C4%9F%C3%BC.jpg

2013-erkek-sa%C3%A7-modelleri+5.jpg

yeni-model-erkek-kıs-modeli.jpg

g-z-al-c-erkek-g-zl-k-modelleri1.jpg

yeni-trend-Erkek-Ayakkabı-Modelleri-200x200.jpg2012-yeni-trend-erkek-kıyafeti.jpg

yeni-trend-erkek-yelek-ve-ceket-koleksiyonlar%C4%B1.jpg

yeni-trend-erkek-modası.jpgGQJAPAN-DAVIDGANDY-SEP09-3.jpg

Yorum Yaz