Yeni Sezon Bayan Çizme Modelleri

SEGMENTLERİN SINIRLARI YOK

Büyük markaların koleksiyonlarını defilelerinden hemen sonra fabrikasyonla çoğaltan daha alçak segment markalar Z kuşağında kimliğini kaybediyor. Ama onlar için kötü anlamda değil. Etiketleri rafa kaldırdılar. Like butonuna basmak gibi, beğendiklerini alıyorlar.

ONCE BEN

Yıllar önce giyilen kıyafetinin markasının belli olmasıyla başlayan ve daha sonra “Marka kendini belli etsin,” anlayışı da bitince yerine ne giyse üzerine yakıştıranlar ortaya çıktı. Kıyafeti değil kendini ön plana çıkaran bir nesil var. Z kuşağının her biri kendini markalaştırmayı seviyor. “Dilara şu markayı giymiş” yerine, “Dilara bugün ne giymiş?” artık olay.

Yeni nesilin piştiye bakış açısı eskisinden çok farklı. Tabii yine kanlı krizler çıkabilir ama bu sadece yeni bir Instagram postu demek!

VAKİT NAKİTTİR

Atalarımızın bu sözü onlar tabii ki Instagram’da geçirilen vakit için söylenmedi. Orada saatlerini hatta yeterli besinler sağlanırsa günlerini bile harcayabilirler. Z kuşağı bu öğüdü alışveriş yaparken kullanıyor. Ne alacağını hemen gözüne kestiriyor ve “maç sayısı!”

Alışveriş yaparken görüntülenen moda dünyasının ünlü gençleri çok cool görünmüyorlar mı?

Kimden ilham alıyorum? Tarzlarıyla, duruşlarıyla beni yalnız bırakmayan; aykırı da olsa yaratıcılığın üretmek ve cesur durmakla başladığını gösterenleri! Ben kim miyim? Yeni jenerasyondan herhangi biri. tomrİs candan canbulat

Yeni Sezon Bayan Çizme Modelleri Resimleri
Bağcıklarla-süslenen-yeni-sezon-bayan-çizme-modeli.jpgYeni-Sezon-Bayan-Çizme-Modelleri-1.jpg

2016-bayan-bot-modelleri-Kopya.jpg

Desenli-metal-topuklu-yeni-sezon-bayan-çizme-modeli.jpg

2015-Rengarenk-yeni-sezon-bayan-yağmurluk-çizme-modeli.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_derimod-bayan-cizme-modelleri6.jpg

yeni-sezon-cizme-modeli.jpg

Yeni-Sezon-Bayan-Çizme-Modelleri.jpg

yeni-sezon-cizme-modelleri-2014.jpg

yeni-moda-bayan-çizme-modelleri.jpg

modasimodellerifiyatiresimleri_derimod-bayan-cizme-modelleri10.jpg

Yorum Yaz