Yaz Moda Renkleri

Modasal olarak her tür kıyafeti sezonunda fenomen yapan bir renk ve ya bir model vardır. Bir kıyafeti gösteren belli başlı özellikler içerisinde yer alan modeli kıyafeti etkili ve alımlı gösteren bir etkendir. Ancak modelin yanında dikkati çeken bir diğer özellikte renk özelliğidir. Moda renklerin hakim olduğu kıyafetleri kullanan bir bayan senesi itibarı ile o kıyafeti üzerine yakıştırmış ise şayet Oldukça başarılı bir kombin yapmış demektir.

Hem içerisinde bulunduğumuz sezon da hem de önümüzdeki sezonlarda renk seçimi oldukça önem taşıyan bir etken olacaktır. Özellikle pastel tonlarının her sene moda olması bayanlar için daima bir fikir olmuştur. Modayı takip eden kadınlar için’in moda renkleri neler olacak gelin hep beraber bir göz atalım.

Yaz ve ilkbahar sezonlarında her zaman için renkler daha canlı ve parlaktır. Ancak sezon kış ve sonbahar olduğu zaman bu capcanlı ve bir o kadar da cıvıl cıvıl olan renkler yerini daha koyu renklere bırakır. Şıklığı seven gecelerde davetlerde güzel bir kıyafet ile boy göstermek isteyen bayanlar tarafından ise en çok simli ve pastel renkler tercih edilir.

2015’in Modası Pastel Renkler Pembeoje.com

2015’in moda renkleri! – Kadında Moda

Tesettür Moda ve-Tesettür Giyim Modelleri

fft20_mf4739592.Jpeg

İlkbahar-Yaz’ının 9 Temel Rengi Son Bi’şey

İlkbahar Yaz Trend Renkleri: Bulut Mavisi Güneş Sarısı …

Buse Terim Sonbahar-Kış Renk Raporu

yeni sezonun en moda rengi: marsala ilkbahar yaz yeni sezon …

Haftanın Kombini – 10.11.- BizimlesinBizimlesin

yeni sezonun en moda rengi: marsala ilkbahar yaz yeni sezon …

2015’in Rengi \u201cMarsala\u201d / Alışveriş – Moda / Milliyet Blog

İşteyılının favori rengi Heykadın

moda.jpg

Yorum Yaz